Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Zgorzelec

Obszar usług: Zgorzelec, Zawidów, Bogatynia, Pieńsk, Sulików, Węgliniec.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony www dla firm handlowych oraz usługowych. Sumienność wykonania i szybkość działania to nasze atuty, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez ukierunkowanie naszych projektów na optymalizację lokalną zapewnimy skuteczną widzialność firmy w Google oraz progres skuteczności handlowych.


Handel elektroniczny to posiadająca wiele pozytywów, rewolucja w funkcjonowaniu działalności, z której korzysta coraz więcej użytkowników. Dostęp do tej technologii jest już prawie wszędzie za pomocą mobilnych odbiorników internetowych. Dojściem do sukcesu dla dużej rzeszy biznesów jest w dzisiejszym świecie obecność w internecie, uchylając przed nimi wielkie możliwości przejścia na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie czekaj aż konkurenci Cię wyprzedzą! Zadbaj o to, by Twoja firmowa strona internetowa znalazła się na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach. Nasza agencja uczyni to dla was.


Zdobycie obecności witryny w sieci www to proces, który wymaga specjalistycznego przygotowania a także wiedzy na temat użycia aktualnych sposobów i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www dokonujemy poprzez wykorzystanie aktualnych technologii jak i trendów, jednocześnie dbając o potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Nasze strony internetowe są w pełni mobilne, czyli płynnie dostosowujące się do wielkości ekranu wszelkiego urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem zarządzania treścią (CMS), w przyjazny sposób pozwoli na dokonywanie zmian m.in. oferty na stronie internetowej.


Nowoczesne portale www, kompleksowy serwis www, oryginalne rozwiązania – Napisz do nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika takiego projektowania, polegająca na automatycznym dopasowaniu się układu strony internetowej do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Wpływa to to m.in. na lepszą pozycję w wyszukiwarkach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Wygodna nawigacja strony internetowej sprawi, że użytkownik od razu uzyska wszystkie potrzebne mu informacje. Witryna www posiada wbudowany system CMS Wordpress do łatwej samodzielnej edycji treści oraz zdjęć na stronie www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Wykonanie kodu jak i również struktury strony www tak, by jej treść w sposób czytelny i kompleksowy dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Tworząc strony www dla naszych klientów, piszemy zoptymalizowany pod SEO kod a także przywiązujemy uwagę do tego, aby były wypełnione wartościową treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Analiza rynku, działań konkurencji oraz wyznaczenie grupy docelowej to zadania, które mają ogromny wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy też na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które stosujemy podczas projektowania i tworzenia strony internetowej. Nie ma znaczenia dla nas, czym się zajmujesz oraz w jakiej branży pracujesz, wykonamy dla Ciebie idealną witrynę internetową, mając w pełni na uwadze stosowanie się do zasad poprawnej optymalizacji SEO jak i również nienagannego wyglądu. Dzięki naszej agencji internetowej Twoja firmowa strona www będzie miała dobrą szansę na odniesienie odpowiedniej pozycji w internecie.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Zgorzelec

Agencja internetowa dkstrony zdobyła bogate doświadczenie dzięki wielu profesjonalnym realizacjom, których dokonaliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od kilku czynników, ten podstawowy to bezsprzecznie stopień złożoności danego projektu. Precyzyjną cenę strony www wyliczymy po wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Dużo pracy wkładamy w projekt strony www, bierzemy pod uwagę także wizję kontrahenta, a także charakter branży, w której działa firma. Nasz projekt strony internetowej rozpoczynamy od wykonania nieodpłatnej wersji graficznej wykonanej w programie graficznym. Właściwie przemyślaną strukturę oraz umiejscowienie elementów graficznych strony www kolejnie poddajemy programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS systemu WordPress, lub też jako wizytówkę bez edycji treści. Każda zaprogramowana przez nas witryna www spełnia warunki właściwej optymalizacji SEO niezbędnej dla algorytmu wyszukiwarki Google. Pozycjoner robiący audyt strony www już niewiele musi z nią robić, aby zapewnić jej dobrą pozycję na pierwszych pozycjach w Google. Zapraszamy do kontaktu już dziś, a przekonamy Cię że solidna, dobrze zaprojektowana strona nie zawsze kosztować musi duże pieniądze.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Zgorzelec

Strona internetowa jest wizytówką waszej firmy w sieci www. Struktura strony www, jej wygoda użytkowania, grafika i treści posiadają duży wpływ na postrzegania Twojej działalności przez klientów. Czas poświęcony do minimum na decyzję kupna dla kontrahenta jest bardzo istotny. Jeśli wasza oferta nie zostanie solidnie zaprezentowana, wówczas z dużym prawdopodobieństwem użytkownik może zrezygnować już na starcie z nawiązania kontaktu. Jeśli nawiążesz z nami kontakt możemy dokonać oceny technicznej, a także wizualnej strony oraz zaproponować właściwe działanie, jak: modernizacja strony www która polega na ulepszeniu i unowocześnieniu jej grafiki oraz funkcjonalności celem poprawy jej wartości, naprawa strony www, gdy witryna www została zaatakowana przez hakera, uległa awarii w wyniku błędów programistycznych a także jeśli konieczne są aktualizacje wtyczek w CMS. Czasem lepszym wyjściem jest zrobienie od początku nowej strony, administracja strony www czyli stała współpraca z dkstrony odnośnie wykonywania bieżących aktualizacji na stronie www. Obsługa stron internetowych jest zalecana dla normalnego funkcjonowania Twojej strony www. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu wyboru odpowiedniej usługi tak, aby wasza strona przynosiła dla was jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Zgorzelec

Każdy posiadacz firmowej strony www liczy, by jego witryna była atrakcyjna, zachęcała i pozyskiwała do siebie kontrahentów, co przełożyłoby się na zwiększenie nowych kontaktów biznesowych, skutkującym zwiększeniem transakcji bądź subskrypcji. Jednak nie zawsze tak jest. Składa się na to wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia oraz właściwego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej wpływa na osiągnięcie dobrej pozycji na stronie w wynikach Google. Duże znaczenie ma dla nas lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania użytkowników z danego miasta czy regionu. Dlatego w pierwszej kolejności wykonujemy bezpłatny, dogłębny audyt strony internetowej, aby wychwycić wszystkie błędy oraz nieprawidłowości na stronie, które wpływają niekorzystnie na indeksację i konwersję w wyszukiwarce Google. Za pomocą usługi seo copywriting zapewniamy oryginalne, ciekawe oraz zrozumiałe artykuły na stronie www, które zawierają odpowiednią ilość niezbędnych wyrazów oraz fraz kluczowych dla Google. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który płacisz tylko raz, a otrzymujesz niezbędne artykuły które mają wielkie znaczenie dla wyszukiwarek które stworzone są przy pomocy odpowiedniej składni, dzięki temu uzyskujesz kilkadziesiąt unikatowych, wartościowych dla wyszukiwarek treści.Strony www Zgorzelec

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomagamy w budowie eksperckiego wizerunku waszej firmy w sieci www. Dołożymy dużo starań, do tego aby Twoja firmowa strona www poprawnie wyróżniała się wśród konkurencji, zarówno od strony wizualnej, a także żeby spełniała wszystkie techniczne wymagania które wpływają na jej widoczność, sprawność i szybkość działania. Projektowanie stron internetowych którymi się zajmujemy poprzedzone jest mnóstwem zwięźle sprecyzowanych działań dostosowanych do danej branży, mających na celu wyeksponować waszą działalność w sieci www. Stworzona przez nas każda strona ma na celu w prosty sposób a także skuteczny wysłać przekaz, który będzie w stanie dotrzeć do odbiorcy docelowego wykorzystując do tego odpowiednie słowa a także frazy kluczowe. Dzięki naszym działaniom Twoja strona www w sposób naturalny pojawi się na wysokich miejscach w wyszukiwarce po wpisaniu przez użytkownika potrzebnego hasła związanego z określoną dziedziną. Układ strony internetowej zaprojektowany jest w sposób przejrzysty bez używania zbędnej ilości grafiki co przekłada się na jej szybkość wczytywania a także przejrzystość odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości tekstów SEO. Wysokiej jakości artykuły zawarte na stronie www są w pełni przejrzyste mające na celu w prosty sposób dotarcie do istotnych informacji, produktów a także usług celem zwiększenia transakcji oraz użytkowników witryny. Stuprocentowa satysfakcja oraz zadowolenie naszego kontrahenta jest naszym celem, z tego powodu bierzemy pod uwagę wasze sugestie na każdym etapie wykonywania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W aktualnych czasach prawidłowo zaprojektowana strona internetowa to jedno z najlepszych narzędzi marketingowych. Pewnie zdajesz sobie sprawę, że aby Twoja firmowa strona internetowa była sprawna i miała odpowiednią konwersję, powinna być na bieżąco dostosowywana do aktualnych trendów projektowania stron internetowych. Stara witryna www może zniechęcać klientów, a także generować niepotrzebne koszty. Proponowana usługa czyli modernizacja strony internetowej, to nowy profesjonalny design, a także odpowiedni content marketing, który przyniesie dla Państwa korzyści w postaci odpowiedniej komunikacji z kontrahentem. Wykonamy darmowy audyt SEO strony www, na podstawie którego wykonujemy modernizację strony internetowej, w celu wyróżnienie się wśród konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Istniejąca już od jakiegoś czasu witryna co pewien okres wymaga jej modernizacji layoutu lub też programistycznej, ważną rzeczą jest także aktualizacja systemu CMS oraz jej zainstalowanych wtyczek. Wpływają na to zmieniające się trendy graficzne, pojawiające się na bieżąco aktualizacje systemów CMS oraz po prostu wynikające błędy od strony kodu. Oferowana przez nas usługa jaką jest obsługa stron internetowych której celem są bieżące prace odnośnie konieczności zmian graficznych oraz programistycznych witryny. Nie zwlekaj z decyzją! już dziś skorzystaj z naszej usługi obsługi strony www powiększając szansę na większą liczbę Twoich klientów. Zapraszamy do współpracy z naszą agencją, a Twoja strona internetowa znajdzie się w dobrych rękach.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga