Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Środa Śląska

Obszar usług: Środa Śląska, Udanin, Miękinia, Malczyce, Kostomłoty.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym zasięgu. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wymagania określane przez wyszukiwarkę internetową, co gwarantuje im dobrą pozycję na tle konkurencji.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet mniejsze i większe przedsiębiorstwa, dzięki wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił kompletnie metody funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o uzyskanie potencjalnego klienta. Ponadto, w sieci internetowej, można szybciej przyciągnąć o dużo więcej interesantów naszych towarów oraz usług.


Od teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o Twojej działalności. Wzmocnienie widoczności w sieci internetowej pomoże Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od zera, bądź zmodernizujemy istniejącą witrynę tak, by była wizytówką biznesu w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia stron internetowych, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się wyglądu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje przekazana dana witryna www, powinien automatycznie zorientować się w jej logicznym układzie, i bez trudu odczytać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie strony www, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje na zdefiniowane frazy a także słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich informacji i zmian, witryna internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać kontrahentów, niezbędnie potrzeba Tobie więcej niż jedynie dobrych produktów i fachowej jakości obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu w sieci jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz skutecznie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej oraz określeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu w prostej lini doprowadzi do wzrostu konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Środa Śląska

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy lekkie, mobilne i czytelne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od poziomu skomplikowania zlecenia, i co za tym idzie, czasu który należy poświęcić do jej ukończenia. Polecamy także skorzystać z formularza wyceny, który dostępny jest na naszej stronie, by obliczyć expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde jedno zlecenie poprzedza odpowiednio dopasowany do branży oraz charakteru działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony www w następnej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie również zbudować stronę w wersji systemu CMS. Zapewniona również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą widoczności strony w wyszukiwarkach oraz niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec dostajesz profesjonalny, czytelny i funkcjonalny serwis www dostosowany do tematyki Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Środa Śląska

Wizytówka strony www ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na optymalnym poziomie widoczności a także zapewnić im poprawną pracę, konieczna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to możemy zapewnić wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów czy zapewnienie optymalnej mobilności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji posiadania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy rzetelny darmowy audyt Państwa strony internetowej, oraz zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Środa Śląska

Optymalizacja SEO strony www jest szczególnie niezbędnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na pierwszej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już w początkowym etapie tworzenia strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Wykonujemy także bezpłatnie, dokładny audyt strony www już funkcjonującej, pozwalający zlokalizować wszystkie niepoprawności które wpływają na jej słabą indeksację w wyszukiwarce. W dalszej kolejności przechodzimy do konkretnych rozwiązań, tak aby Twoja strona firmowa pracowała dobrze. Również duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie artykuł na stronę firmową jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w wyselekcjonowane frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Pamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnorakich treści, budujących super zaplecze dla pozycjonowania. Zadzwoń do nas!Strony www Środa Śląska

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie stworzona strona www wyróżni Twoją firmę w porównaniu do konkurencji oraz przyczyni się do odniesienia znacznych efektów widoczności w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki musi spełniać dana strona www i grupy kontrahentów, do których chcielibyśmy dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie, tak aby były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, by czytelnik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał precyzyjne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie polepszają zalety estetyczne witryny, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Struktura oraz kolorystyka gwarantują przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez naszą firmę strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą oraz należytą optymalizację www, co w zupełności spełnia wszelkie wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nadążyć za stale rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, by ich strony internetowe były w pełni bezawaryjnym narzędziem marketingowym. Gdy posiadasz już własną stronę internetową oraz zaczynasz odnosić wrażenie, iż Twoja strona przestaje pracować bezawaryjnie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowego i świeżego wyglądu, dopasowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę witryny www i doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością jesteś świadomy, iż nie wystarczy mieć bardzo dobrze wykonaną firmową stronę internetową. Bardzo istotna jest jej fachowa obsługa, by całość non stop sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w pełni dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. W przypadku gdy tylko zdarzy się owa potrzeba, to odświeżymy stronę internetową z punktu widzenia zmiany szaty wizualnej, rozmieszczenia i właściwości. Ekspresowo przeprowadzimy wszelkie naprawy, gwarantując na końcu kompleksową optymalizację strony www. Skontaktuj się z nami!


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga