Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Poznań

Obszar usług: Poznań, Luboń, Puszczykowo, Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych metod, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w sieci. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich rąk produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza propozycja była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony internetowej polegająca na ułożeniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony www pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po oddaniu dostosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w Google z uwagi na fakt iż są wdrażane solidnie oraz zgłaszane tuż po ukończeniu portalu do indeksu Google przy pomocy mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie dobrana do specjalności branży oraz grupy końcowej, pod jaką jest programowana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami sekretów. To owocna mieszanka wiedzy, z którą chcemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Poznań

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod kątem kosztów oraz jakości portale. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu czynników. Te najważniejsze z nich wymieniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu wyceny, z którego można skorzystać w celu szybszego oraz bardziej szczegółowego podania kosztu wykonania strony www. Witryny, które tworzymy, spełniają w pełni założenia zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą bardzo istotną z punktu widzenia wyszukiwarek. Starannie zaprogramowana i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kodujemy zarówno bez wersji z edycją treści. Po wykonaniu pracy otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie dodatkowe profity w postaci: większej liczby wyświetleń, przyciągnięciu dodatkowej ilości kontrahentów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Poznań

Czy posiadasz już swoją stronę www, której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się rozstrzygnąć gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W skład naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania oraz nie zawsze jest opłacalna. Czasami znacznie prościej wykonać stronę od podstaw przyoszczędzając czas i środki. Wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Często bywa jednak tak, iż nasza www się po prostu zestarzała i potrzebuje odnowienia, dlatego też wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja strony www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia koniecznych szczegółów. Oprócz modernizacji lub naprawy witryny www ważna jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej skuteczność i konkurencyjność. Koniecznie namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Poznań

Podstawą efektywnej widoczności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto dopilnować tego już w pierwszej fazie jej projektowania, aby uniknąć na przyszłość następnych wydatków. Dość często kontrahenci kontaktują się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony www w wynikach Wyszukiwarki Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania strony www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba zmienić aby uefektywnić jej efektywność oraz pozycję w Google. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z kluczowych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty i artykuły wykorzystując kombinację zasadniczych wyrazów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Sprawdź to!Strony www Poznań

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania witryny należy w szczególności wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem, a łatwością w użytkowaniu. Kontrahenci, a również wykonawcy, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów zasadniczą sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny www. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć problemu z określeniem o czym jest strona, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy do tego skupiają się na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, by dana strona pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i poprawnej optymalizacji portalu, ale również i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc kiedy masz wrażenie, że Państwa witryna www nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł zasadny okres, by się do nas zgłosić. Dokonamy bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny www w wynikach wyszukiwarek. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przejść do działania. Często konieczna jest modernizacja, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w sieci i nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły okresowo zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy tekstu. Mądrze jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga