Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Gołdap

Obszar usług: Gołdap, Dubeninki, Banie Mazurskie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym sektorze. Nasze nowoczesne strony www spełniają wytyczne stawiane przez wyszukiwarkę internetową, co zapewnia im dobrą widoczność wyszukiwarkach internetowych.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet mniejsze i średnie przedsiębiorstwa, dzięki tym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na dobre pogląd na działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o znalezienie potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, poprzez działalność w sieci, jest duża szansa pozyskać o sporo więcej odbiorców naszych produktów lub usług.


Już teraz zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o Twojej firmie. Wzrost widoczności w sieci pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź zmodernizujemy działającą witrynę internetową tak, by była wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia witryny internetowej, polegająca na samoczynnym ułożeniu układu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje oddana dana strona www, powinien szybko zorientować się w jej budowie, i bez kłopotów wyszukiwać zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie witryny www, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na określone frazy a także wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich usprawnień, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zdobyć kontrahentów, potrzeba Tobie więcej niż tylko dobrego produktu i fachowej jakości obsługi klienta. Istotną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurencji oraz określeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu z pewnością doprowadzi do poprawy ilości kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Gołdap

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje efektywne, mobilne oraz schludne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu skomplikowania projektu, a co się z tym wiąże, czasu który należy poświęcić na jej wykonanie. Zachęcamy również skorzystać z naszego formularza wyceny strony www, dostępnym na naszej stronie www, aby wyliczyć znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde nasze jedno zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do branży i charakteru firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny strony www następnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę kontrahenta jesteśmy w stanie także zakodować stronę www w wersji bez edycji treści CMS. Gwarantowana także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, jest to fundamentem zaindeksowania strony w wynikach Google oraz znacznym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, schludny oraz funkcjonalny serwis www odpowiednio dopasowany do tematyki Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Gołdap

Wizytówka strony w sieci posiada wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby powiększyć jej konwersję. By utrzymać strony www na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności i zapewnić im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to zapewnimy Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku posiadania witryny www z edycją treści CMS w panelu administracyjnym systemu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy solidny nieodpłatny audyt Państwa strony internetowej, a kolejnie możemy zaoferować jak najbardziej korzystne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Gołdap

Optymalizacja SEO strony www jest szczególnie obowiązkowym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na pierwszej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez dkstrony już w początkowym etapie projektowania strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Proponujemy również zupełnie darmowy, rzetelny audyt strony www już istniejącej, umożliwiający zbadać wszystkie nieprawidłowości które odwzorowują na jej złą indeksację w wynikach Google. W następnej kolejności możemy przejść do właściwych rozwiązań, tak aby Twoja strona firmowa pracowała idealnie. Również duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez was tekst na stronę internetową jest unikalny, indywidualny, uzbrojony we właściwe frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Co istotne! Płacisz tylko za jeden artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych tekstów, wspomagające super zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź nas!Strony www Gołdap

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Fachowo wykonana strona www wyróżni Państwa firmę na tle konkurencji i spowoduje odniesienie znacznych efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki powinna pełnić dana witryna www i grupy klientów, do których pragniemy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie internetowej, aby były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał konkretne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia i galerie polepszają wartość portalu, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Struktura oraz kolorystyka zapewniają miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Stworzone przez dkstrony strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę i odpowiednią optymalizację witryny www, co w każdym calu spełnia wszelkie wymagania algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby nie zostać w tyle za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, ażeby ich strony internetowe wyróżniały się w pełni dobrym narzędziem marketingowym. Gdy masz już swoją stronę internetową oraz zaczynasz odnosić wrażenie, iż Twoja strona przestaje działać bezawaryjnie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej nowoczesnego i świeżego wyglądu, dostosowanego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony www, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę witryny www oraz zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością uświadamiasz sobie, że nie wystarczy posiadać doskonale stworzoną firmową stronę www. Bardzo ważna jest jej prawidłowa obsługa, by całość stale sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, doskonale dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Jak tylko zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę w odniesieniu do zmiany szaty wizualnej, budowy i funkcjonalności. Na bieżąco przeprowadzimy wszystkie naprawy, zapewniając w efekcie końcowym całościową optymalizację strony www. Skontaktuj się z nami!


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga