Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Aleksandrów Kujawski

Obszar usług: Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek, Nieszawa, Bądkowo, Koneck, Raciążek, Waganiec, Zakrzewo.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony www dla firm i osób indywidualnych. Sumienność wykonania oraz szybkość działania to nasze atuty, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych działań na optymalizację lokalną możemy zapewnić skuteczną widzialność firmy w wyszukiwarce Google oraz zwiększenie skuteczności handlowych.


Handel elektroniczny to posiadająca bardzo dużo atutów, rewolucja w funkcjonowaniu działalności, do której dołącza coraz więcej użytkowników. Dostęp do sieci www uzyskujemy nieomal w każdym zakątku świata za pomocą mobilnych urządzeń internetowych. Kluczem do sukcesu dla wielu przedsiębiorców staje się w obecnych realiach obecność w sieci, otwierając przed nimi ogrom możliwości przebicia się na szersze rynki zbytu.


Nie pozwól na to aż konkurenci Cię wyprzedzą! Zadbaj o to, aby Państwa firmowa strona internetowa znalazła się na jak najwyższej pozycji w Google. Nasz zespół uczyni to dla was.


Uzyskanie widoczności Twojej firmy w sieci to proces, wymagający specjalistycznego przygotowania oraz wiedzy dotyczącej użycia aktualnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez korzystanie z nowych technologii oraz trendów, jednocześnie zapewniając potrzeby i oczekiwania zleceniodawcy. Nasze strony internetowe są w 100% mobilne, czyli płynnie dostosowujące się do rozmiarów ekranu różnego rodzaju urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z edycją treści (CMS), w bardzo przyjazny sposób pozwoli na wykonywanie zmian m.in. galerii na stronie www.


Nowoczesne witryny www, kompleksowy serwis www, aktualne rozwiązania – Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Sposób takiego tworzenia, która polega na samoczynnym dostosowywaniu się układu portalu internetowego do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Znacznie polepsza to pozycję m.in. w wyszukiwarkach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Swobodna nawigacja witryny www sprawia, że użytkownik od razu odnajdzie interesujące go informacje. Witryna internetowa posiada wbudowany system CMS Wordpress do prostej samodzielnej edycji artykułów lub zdjęć na stronie.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Przygotowywanie kodu oraz struktury strony internetowej tak, aby jej treść w sposób przejrzysty i dogłębny dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Tworząc witryny dla naszych kontrahentów, konstruujemy zgodny z zasadami SEO kod a także zwracamy uwagę na to, by były wypełnione dobrej jakości treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Monitoring rynku, działań konkurencji i wyznaczenie grupy docelowej to zadania, które mają duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy również na bieżąco wszystkie nowinki techniczne, które stosujemy podczas projektowania oraz tworzenia witryny. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz a także w jakiej branży działasz, wykonamy dla Państwa poprawną oraz funkcjonalną witrynę, zoptymalizowaną pod kątem SEO i wyglądu. Dzięki naszej agencji internetowej wasza firmowa strona www będzie miała świetną szansę na odniesienie odpowiedniej pozycji w wyszukiwarce internetowej Google.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Aleksandrów Kujawski

Nasze agencja internetowa zyskała zasobne doświadczenie dzięki wielu wykonanym realizacjom, których dokonaliśmy na przestrzeni niemalże dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od podstawowych czynników, między innymi stopnia skomplikowania projektu a także innych istotnych elementów. Precyzyjną cenę strony wyliczymy po wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Masę czasu wkładamy w projekt strony www, biorąc pod uwagę również wizję zleceniodawcy, jak i również specyfikę branży, w której funkcjonuje firma. Projekt strony internetowej tworzymy w programie Adobe Photoshop i jest on oczywiście zupełnie bezpłatny. Właściwie obmyślaną strukturę oraz umiejscowienie elementów graficznych strony www kolejno poddajemy kodowaniu we właściwej do zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS z panelem WordPress, a także jako wizytówkę bez edycji treści CMS. Każda zaprojektowana przez nas witryna www spełnia zasady odpowiedniej optymalizacji SEO niezbędnej dla algorytmu Google. Audyt strony www to czynność którą przeprowadzi pozycjoner, dzięki skrupulatnej optymalizacji nie musi wiele pozycjonować by uzyskać wysoką pozycję. Zapraszamy do kontaktu już teraz, a przekonasz się że rzetelna, poprawnie zaprojektowana strona nie zawsze kosztować musi duże pieniądze.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Aleksandrów Kujawski

Firmowa strona internetowa jest Państwa wizytówką w internecie. Struktura witryny www, jej wygoda użytkowania, design i treści mają znaczny wpływ na postrzegania waszej firmy przez kontrahentów. Poświęcony do minimum czas na podjęcie decyzji zakupowej przez kontrahenta jest bardzo ważny. Jeśli Państwa oferta nie zostanie rzetelnie przedłożona, wówczas mogą zrezygnować na samym starcie i w ogóle z niej nie skorzystać, a Ty nie osiągniesz wyczekiwanego rezultatu. Jeśli się z nami skontaktujesz wykonamy ocenę techniczną i wizualną strony www oraz zaproponować konkretne działanie, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu designu oraz unowocześnieniu jej układu by lepiej wypełniała swoją rolę, naprawa strony www, gdy strona www została zhakowana, zawirusowana, uległa awarii od strony programistycznej lub jeśli wymagane są aktualizacje wtyczek w CMS. Czasami lepszym wyjściem jest utworzenie od początku nowej witryny, administracja strony www to stała współpraca z z dkstrony w celu dokonywania bieżących aktualizacji na stronie. Obsługa stron internetowych jest niezbędna dla stabilnego funkcjonowania firmowych witryn. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami celem wyboru właściwej usługi tak, by wasza strona przynosiła dla was jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Aleksandrów Kujawski

Strona internetowa to narzędzie na które każdy jej właściciel liczy by pozyskiwała do siebie więcej odwiedzających w efekcie podwyższając procent kontaktów biznesowych, kontrahentów przekładając się na wzrost transakcji oraz subskrypcji dlatego musi być atrakcyjna. Nie zawsze jest taki efekt. Wpływa na to wiele czynników, a także umiejętność ich użycia oraz odpowiedniego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą indeksacji witryny www na dobrych miejscach wyszukiwania w Google. Duże znaczenie ma obecnie lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania kontrahentów z rynku lokalnego. W pierwszych krokach wykonujemy rzetelny, całkowicie darmowy audyt strony internetowej, aby wykryć wszelkie błędy oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające niekorzystnie na indeksację i konwersję w wyszukiwarce Google. Za pomocą usługi seo copywriting gwarantujemy oryginalne, interesujące oraz zrozumiałe artykuły na stronie, które zawierają właściwą ilość ważnych wyrazów i fraz kluczowych dla Google. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz tylko raz, a otrzymujesz niezbędne artykuły które mają duże znaczenie dla SEO które stworzone są za pomocą odpowiedniej składni, dzięki temu otrzymasz wiele unikatowych, wartościowych dla wyszukiwarki treści. Zadzwoń do nas już dziś, a przedstawimy Tobie nasze usługi SEO, aby powiększyć odsłony Twojej strony powiększając Twoje dochody.Strony www Aleksandrów Kujawski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomagamy w zbudowaniu efektywnego wizerunku waszej firmy w internecie. Dokładamy dużo starań, aby Twoja firmowa strona www właściwie wyróżniła się wśród konkurencji, zarówno pod względem wizualnym, a także żeby spełniała wszelkie techniczne aspekty wpływające na jej widoczność, sprawność oraz szybkość wczytywania. Projektowanie stron internetowych którymi się zajmujemy poprzedzone jest szeregiem ściśle sprecyzowanych działań dostosowanych pod kątem określonej branży, mających na celu wyeksponować waszą działalność w sieci internetowej. Budowa projektowanej przez nas każdej strony www opiera się na prostym, lecz skutecznym przekazie, będącym w stanie dotrzeć do docelowego odbiorcy na podstawie opracowanych słów kluczowych i fraz. Nasz wypracowany system sprawi iż wasza strona www w szybki sposób oraz naturalny pojawi się na dobrych pozycjach w wynikach Google, po wpisaniu przez użytkownika szukanej usługi, rzeczy, oraz informacji związanej z daną branżą, dziedziną czy usługami. Układ strony www jest uzupełniony zbilansowaną treścią, a także nie jest przeciążony zbędnymi ozdobnikami i grafikami, co zapewnia jej zadowalającą szybkość przeglądania oraz łatwość odbioru. Wysokiej jakości treści zawarte na stronie są w pełni zrozumiałe mające na celu w prosty sposób dotarcie do podstawowych informacji, produktów bądź usług w celu zwiększenia zysków oraz użytkowników witryny. Pełna satysfakcja i zadowolenie naszego klienta jest naszym celem, co istotne uwzględniamy Twoje sugestie na każdym etapie projektowania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W obecnym świecie prawidłowo zaprojektowana strona internetowa to jedno z najlepszych sposobów marketingowych. Powinieneś zdawać sobie sprawę, że aby Twoja firmowa strona internetowa była sprawna a także posiadała właściwą konwersję, powinna być na bieżąco dostosowywana do zmieniających się trendów projektowania stron internetowych. Przestarzała witryna www może zniechęcać klientów, a także generować dodatkowe koszty. Oferowana przez nas usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, pomoże Twojej stronie www uzyskać interesujący design, właściwą komunikację z kontrahentem i poprawny content marketing. Przeprowadzamy darmowy audyt SEO strony www, na podstawie którego wykonujemy modernizację strony internetowej, której celem jest odróżnienia się wśród konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Każda funkcjonująca strona internetowa wymaga raz na jakiś czas odświeżenia elementów grafiki strony, dokonania wszelkich aktualizacji systemu CMS bądź mniej lub bardziej skomplikowanych napraw programistycznych. Wpływają na to cyklicznie zmieniające się trendy graficzne, pojawiające się na bieżąco uaktualnienia systemów edycji treści CMS oraz zwyczajnie błędy wynikające od strony programistycznej. Obsługa stron internetowych jaką oferujemy to szeroki zakres działań graficznych, a także programistycznych. Nie zwlekaj z decyzją! już teraz skorzystaj z naszej oferty usługi prowadzenia strony internetowej zwiększając szansę na wzrost Twoich kontrahentów. Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami! dzięki której z pewnością Ty i Twoja strona www na tym skorzystają!.


W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga