Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Legnica

Obszar usług: Legnica, Miłkowice, Prochowice, Ruja, Chojnów, Krotoszyce, Kunice, Legnickie Pole.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci dostawali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc przedstawiamy solidne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza oferta była permanentnie udoskonalana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez różnicy, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu internetowego polegająca na ułożeniu źródła strony www w taki sposób aby wyświetlała się idealnie na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już na wczesnym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli strona po wgraniu na serwer dostosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się bardzo szybko w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wdrażane profesjonalnie i zgłaszane zaraz po skończeniu portalu do indeksu Google na podstawie mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas strona internetowa jest we wszelkim calu przystosowana do specjalizacji branży oraz grupy końcowej, pod jaką jest przygotowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami zagadek. To efektywna kompozycja wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Legnica

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod kątem kosztów i jakości strony. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od masy aspektów. Najistotniejsze z nich wymieniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu wyceny, z którego należałoby skorzystać w celu prostszego oraz bardziej precyzyjnego wyliczenia kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które tworzymy, wypełniają w pełni wymagania wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wielce istotną z punktu widzenia wyszukiwarek. Starannie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kreujemy zarówno bez wersji z systemem edycji treści. Po wykonaniu usługi otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny i nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity pod postacią: wyświetleń strony, zgromadzeniu dodatkowej ilości kontrahentów oraz zleceń. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Legnica

Czy dysponujesz już własną stronę www, której to funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się wgłębić się gdzie jest przyczyna problemu. W skład naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa i nie zawsze się opłaca. Czasami o wiele prościej wykonać portal www od podstaw zaoszczędzając czas i środki finansowe. Niemal wszystko zależy od jej wykonania. Zwykle bywa jednak tak, iż nasza strona po prostu się postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, toteż świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja stron może okazać się niekorzystna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia koniecznych aspektów. Oprócz modernizacji i naprawy witryny istotna jest także obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej skuteczność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Legnica

Warunkiem efektywnej widoczności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej dopilnować tego już z początku jej projektowania, aby uniknąć w przyszłości kolejnych wydatków. Niejednokrotnie klienci zgłaszają się z problemami słabej lub w ogóle niewidocznej strony www w wynikach Wyszukiwarki. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony internetowej, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby zmienić aby podnieść jej efektywność oraz widzialność w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, a zarazem jednym z podstawowych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem istotnych słów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Legnica

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu portalu www należy szczególnie zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej stroną graficzną, a łatwością w użytkowaniu. Kontrahenci, ale również wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu www. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć problemów z określeniem o czym jest witryna, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci co więcej zwracają uwagę na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, by dana strona pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji strony, lecz i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych kompetencji. A więc w przypadku kiedy odnosisz wrażenie, że Państwa strona www nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł właściwy okres, by się z nami skontaktować. Dokonamy dla was nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony www w wynikach Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przejść do działania. Nierzadko potrzebny jest kompletny remont, innym razem drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w internecie i nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły okresowo zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, zdjęć czy treści. Dobrze jest też cyklicznie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga