Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Dąbrowa Tarnowska

Obszar usług: Dąbrowa Tarnowska, Bolesław, Gręboszów, Mędrzechów, Olesno, Radgoszcz, Szczucin.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką widocznością w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w sieci. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Dbamy o to by nasza oferta była na bieżąco aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy pokazać na co nas stać. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu źródła strony www w odpowiedni sposób aby wyświetlała się dobrze na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność portalu ustalana jest już w początkowym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli strona po wgraniu na serwer przystosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się expressowo w wyszukiwarce gdyż są projektowane fachowo i zgłaszane zaraz po uruchomieniu usługi do indeksacji Google za pomocą mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas strona internetowa jest we wszelkim aspekcie dobrana do gałęzi biznesu i grupy końcowej, dla której jest przygotowywana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna kombinacja wiedzy, z którą możemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Dąbrowa Tarnowska

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod kątem ceny i jakości strony www. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od bardzo wielu aspektów. Te podstawowe z nich wymienione są w formie pytań w naszym formularzu, z którego zachęcamy skorzystać w celu szybszego i bardziej szczegółowego obliczenia kosztu stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni wymogi wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą szczególnie znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarek. Sumiennie stworzona i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to wykonujemy także bez wersji z systemem edycji treści. Po skończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty i nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie nowe korzyści pod postacią: większej liczby wyświetleń, pozyskaniu większej ilości kontrahentów oraz zleceń. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Dąbrowa Tarnowska

Czy użytkujesz już własną stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się określić gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres działania naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa i nie zawsze ma sens. Czasami o wiele prościej zaprojektować witrynę od podstaw oszczędzając czas oraz środki finansowe. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Zwykle bywa jednak tak, że nasza witryna tylko się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, dlatego też proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja witryn www może okazać się niekorzystna. Zachęcamy więc do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji i naprawy strony www istotna jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej sprawność i konkurencyjność. Niezwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Dąbrowa Tarnowska

Fundamentem efektywnej widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest zatroszczy się o to już w początkowym etapie ich projektowania, aby zapobiec na przyszłość powtórnych środków. Bardzo często kontrahenci kontaktują się z problemem mało widocznej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją witryny www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co trzeba zmienić aby ulepszyć jej efektywność i pozycję w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z decydujących czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem strategicznych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda wykorzystania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Sprawdź to!Strony www Dąbrowa Tarnowska

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu portalu należy szczególnie wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a funkcjonalnością. Klienci, jak również wykonawcy, różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie projektu www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć dylematu z zauważeniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci ponadto skupiają się na solidność wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji portalu, lecz i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszej oferty. A więc w wypadku kiedy masz przeczucie, że Twoja strona nie działa prawidłowo, to nadszedł dobry czas, by się do nas zgłosić. Przeprowadzimy dla was usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w wynikach wyszukiwania. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was przedsięwziąć działania. Nierzadko jednak konieczny jest generalny remont, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w sieci ale nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Stale zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy treści. Bardzo dobrze jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez nas usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga