Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Choszczno

Obszar usług: Choszczno, Bierzwnik, Drawno, Krzęcin, Pełczyce, Recz.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy nowoczesne strony www dla firm oraz osób indywidualnych. Skrupulatność wykonania i szybkość działania to nasze zalety, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez ukierunkowanie naszych działań na optymalizację lokalną możemy zapewnić skuteczną obecność firmy w Google i zwiększenie wartości sprzedażowych.


Handel elektroniczny to posiadająca wiele pozytywów, rewolucja w funkcjonowaniu działalności, w której uczestniczy coraz więcej użytkowników. Dostęp do sieci www można uzyskać niemal w każdym zakątku świata przy użyciu mobilnych urządzeń internetowych. Dojściem do sukcesu dla szerokiej rzeszy przedsiębiorców jest aktualnie obecność w sieci www, uchylając przed nimi nieskończenie wiele możliwości wejścia na szersze rynki zbytu.


Nie zwlekaj aż konkurenci Cię wyprzedzą! Zadbaj o to, by Twoja firmowa strona internetowa znalazła się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Dkstrony zrobi to dla Państwa.


Zdobycie widoczności Twojego biznesu w internecie to mechanizm, który wymaga specjalistycznego przygotowania a zarazem obeznania na temat użycia dostępnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www dokonujemy poprzez wykorzystanie nowych technologii oraz trendów, jednocześnie dbając o wymagania i oczekiwania kontrahenta. Nasze strony internetowe są w 100% responsywne, czyli płynnie dostosowujące się do wielkości ekranu każdego urządzenia mobilnego. Tworzenie stron www w WordPress, z edycją treści (CMS), w bardzo wygodny sposób umożliwi dokonywanie aktualizacji m.in. danych na stronie internetowej.


Nowoczesne witryny www, kompleksowy serwis www, innowacyjne rozwiązania – Skontaktuj się z nami!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia takiego projektowania, polegająca na automatycznym dopasowaniu się układu witryny www do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Przyczynia się to m.in. do lepszej pozycji w Google.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Wygodna nawigacja strony sprawia, że użytkownik od razu dotrze do istotnych informacji. Strona www posiada wbudowany system CMS Wordpress do wygodnej samodzielnej edycji treści lub zdjęć na stronie www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Sporządzenie kodu oraz struktury witryny internetowej tak, aby jej treść w sposób jasny i całkowity dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania użytkowników korzystających z wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Wykonując witryny dla naszych klientów, piszemy zoptymalizowany kod oraz zwracamy uwagę na to, aby były wypełnione wartościową treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu wyszukiwarki internetowej Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Ocena rynku, działań konkurencji i określanie grupy docelowej to zadania, które mają duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy także na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które wdrażamy podczas projektowania i tworzenia witryny. Bez znaczenia jest dla nas, czym się zajmujesz oraz w jakiej branży działasz, zaprojektujemy dla Ciebie poprawną i funkcjonalną witrynę internetową, zoptymalizowaną pod kątem SEO oraz layoutu strony. Dzięki naszej agencji internetowej wasza firmowa strona www będzie miała bardzo dobrą szansę na uzyskanie odpowiedniej pozycji w wyszukiwarce Google.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Choszczno

Agencja internetowa dkstrony zyskała zasobne doświadczenie dzięki wielu profesjonalnym realizacjom, których wykonaliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej wynika z kilku najważniejszych czynników, ten podstawowy to bezsprzecznie stopień rozbudowania konkretnego projektu. Precyzyjną wycenę otrzymasz szybko dzięki wysłaniu formularza w zakładce wycena. Masę czasu wkładamy w projekt strony www, bierzemy pod uwagę zarówno wizję zleceniodawcy, jak i również specyfikę branży, w której funkcjonuje firma. Projekt strony internetowej tworzymy za pomocą programu Adobe Photoshop który jest oczywiście zupełnie bezpłatny. Gdy dojdziemy do porozumienia w kwestii grafiki witryny, rozmieszczenia elementów i jej struktury przystępujemy do kodowania według odpowiedniej technologii AMP, czy też w postaci pospolitej strony www z edycją treści CMS z panelem WordPress, lub też jako wizytówkę bez systemu CMS. Wszystkie ukończone strony www zakodowane są zgodnie z wymaganymi wytycznymi odpowiedniej optymalizacji SEO oraz zgodne z W3C. Pozycjoner robiący audyt strony www niewiele musi robić, by zdobyć jej wyświetlanie na pierwszych wynikach w Google. Już dziś skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że można mieć świetnie pracującą firmową witrynę www niewielkim nakładem pieniędzy. Zapraszamy!.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Choszczno

Firmowa strona internetowa jest waszą wizytówką w internecie. Grafika, treści oraz użyteczność strony www ma duży wpływ na to, jak Państwa firma jest postrzegana przez klientów. Poświęcony do minimum czas na decyzję zakupową dla klienta jest bardzo ważny. Jeśli Państwa oferta nie zostanie rzetelnie przedłożona, to z dużym prawdopodobieństwem kontrahent może zrezygnować już na początku z nawiązania współpracy. Jeśli się z nami skontaktujesz możemy dokonać oceny technicznej, a także wizualnej witryny oraz zaproponować odpowiednie działanie, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu designu i poprawie jej konstrukcji aby lepiej spełniała swoją funkcję, naprawa strony www, w sytuacji gdy witryna www uległa programistycznej awarii lub potrzebna jest aktualizacja wtyczek w CMS oraz została zhakowana lub zawirusowana. Czasami najlepszym wyjściem jest stworzenie od podstaw nowej strony www, administracja strony www czyli stała współpraca z naszym zespołem w celu wykonywania bieżących aktualizacji witryny. Obsługa stron internetowych jest potrzebna dla normalnego funkcjonowania Twojej strony www. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu wyboru optymalnej usługi tak, by wasza strona przynosiła dla was jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Choszczno

Każdy dysponent firmowej strony internetowej oczekuje, aby jego witryna www była atrakcyjna, zachęcała oraz przyciągała do siebie użytkowników, co rzutowałoby na zwiększenie nowych kontaktów biznesowych, skutkującym przyrostem transakcji oraz subskrypcji. Nie zawsze tak się dzieje. Składa się na to wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia oraz poprawnego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą wyświetlenia witryny www na dobrych pozycjach w wyszukiwarkach. Ponadto kładziemy nacisk na SEO lokalne, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania użytkowników z danego miasta czy regionu. Dlatego w pierwszej kolejności wykonujemy bezpłatny, sumienny audyt strony internetowej, aby znaleźć wszelkie błędy oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające niekorzystnie na indeksację i konwersję w wyszukiwarkach. Za pomocą usługi seo copywriting zapewniamy niepowtarzalne, interesujące oraz zrozumiałe treści na stronie, zawierające odpowiednią ilość fraz i słów kluczowych niezbędnych dla wyszukiwarek. Piszemy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który płacisz jeden raz, a otrzymujesz pożyteczne treści które mają wielkie znaczenie dla wyszukiwarek które stworzone są przy pomocy specjalnej składni, dzięki temu otrzymujesz kilkanaście unikalnych, niezbędnych dla Google artykułów.Strony www Choszczno

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomagamy w zbudowaniu efektywnego wizerunku waszej firmy w sieci www. Dołożymy wiele starań, ażeby wasza firmowa strona www należycie wyróżniała się na tle konkurencji, zarówno pod względem wizualnym, jak i spełniała wszelkie techniczne warunki które wpływają na jej widoczność, sprawność i szybkość działania. Naszą specjalizacją jest projektowanie stron internetowych, praca nad stroną to wiele ściśle skoncentrowanych działań nastawionych na daną branżę, których efektem jest uwidocznienie waszej firmowej wizytówki w sieci. Budowa projektowanej przez nas każdej strony opiera się na prostym, a zarazem efektywnym przekazie, będącym w stanie dotrzeć do odbiorcy z wykorzystaniem opracowanych wyrazów kluczowych oraz fraz. Za sprawą naszych działań Twoja strona www w naturalny sposób pojawi się na czołowych miejscach w wyszukiwarce po wpisaniu przez użytkownika interesującego go hasła związanego z określoną dziedziną. Layout strony www jest uzupełniony jakościową treścią, a także nie jest przeciążony zbędnymi ozdobnikami i grafikami, co przekłada się na jej odpowiednią szybkość przeglądania i czytelność odbioru. Dobrej jakości artykuły SEO zawarte na stronie www są w pełni zrozumiałe których celem jest w sposób prosty dotarcie do ważnych informacji, produktów i usług celem zwiększenia transakcji oraz użytkowników witryny. Duży nacisk kładziemy na pełną satysfakcję oraz zadowolenie naszego klienta, dlatego też otwarci jesteśmy na Państwa sugestie na każdym etapie wykonania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W aktualnym świecie odpowiednio zaprojektowana strona internetowa to jedno z najlepszych sposobów marketingowych. Branża IT w szczególności tworzenie stron www to cyklicznie zmieniające się trendy a także technologie ich tworzenia. A więc aby strona internetowa spełniała zadanie w postaci odpowiedniej ilości odwiedzin i konwersji musi być na bieżąco administrowana. Przestarzała, nie zmodernizowana strona www może nie tylko odstraszać kontrahentów ale także negatywnie wpływać na jej widoczność w wyszukiwarkach. Proponowana usługa czyli modernizacja strony internetowej, to nowy profesjonalny design, a także odpowiedni content marketing, który z pewnością przyniesie dla Ciebie korzyści w postaci odpowiedniej komunikacji z kontrahentem. Przeprowadzamy darmowy audyt SEO strony www, na podstawie którego wykonamy modernizację strony internetowej, której celem jest odróżnienia się wśród konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Funkcjonująca już od jakiegoś czasu witryna www co pewien okres wymaga jej modernizacji od strony graficznej lub też pracy technicznej, bardzo ważną rzeczą jest również uaktualnienie systemu CMS i jej zainstalowanych wtyczek. Wraz z zmieniającymi się trendami, pojawiających się coraz to aktualnych technologii, a czasami zwyczajnie błędami programistycznymi. Obsługa stron internetowych w naszym wykonaniu to szeroki zakres działań graficznych, a także programistycznych. Warto już dziś zlecić nam prowadzenie witryny www, by mieć zapewnioną odpowiednią konwersję oraz dobrą pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! z pewnością Państwo oraz wasza strona internetowa na tym skorzystają!.


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga