Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Ursus

Tworzenie stron internetowych Ursus, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Ursus.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Projektujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych gotowych metod, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy otrzymywali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy wartościowe tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza propozycja była nieustannie dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na zakodowaniu kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się idealnie na każdym urządzeniu mobilnym.Dostosowaną funkcjonalnie

Kodowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność portalu ustalana jest już na wczesnym etapie kodowania.Zoptymalizowaną pod SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli witryna po przekazaniu przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w sieci.Z szybką widocznością w Google

Strony pojawiają się szybko w wyszukiwarce ponieważ są projektowane poprawnie i zgłaszane zaraz po ukończeniu usługi do indeksacji Google za pomocą mapy serwisu www.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas strona jest we wszelkim aspekcie dobrana do zakresu biznesu oraz grupy docelowej, pod jaką jest przygotowywana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami zagadek. To efektywna mieszanka wiedzy, z którą możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Ursus

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod kątem kosztów oraz jakości portale. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od mnóstwa czynników. Podstawowe z nich rozpisaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego i bardziej doprecyzowanego obliczenia wartości wykonania strony www. Portale, które projektujemy, wypełniają w pełni zasady wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą szczególnie znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarek internetowych. Solidnie zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kodujemy także bez wersji edytowalnej. Po skończeniu projektu dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny oraz nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa dodatkowe profity pod postacią: większych wyświetleń strony, zgromadzeniu więcej partnerów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Ursus

Czy użytkujesz już własną stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z nami, a postaramy się dojść gdzie leży powód takiej sytuacji. W obszar naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa i nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie o wiele lepiej zaprojektować portal od podstaw przyoszczędzając czas i środki. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Zwykle bywa jednak tak, iż nasza strona www zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej odświeżenia, dlatego też świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja strony www może okazać się nieopłacalna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami celem ustalenia koniecznych aspektów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy strony istotna jest również obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej sprawność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Ursus

Fundamentem efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już we wczesnej fazie ich projektowania, aby uniknąć w przyszłości niepotrzebnych wydatków. Często kontrahenci zgłaszają się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszych zapotrzebowań proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania portalu, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba uczynić aby uefektywnić jej kondycję i widoczność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, i jednocześnie jednym z najważniejszych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści i artykuły z wykorzystaniem zasadniczych wyrazów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda zastosowania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Skontaktuj się z nami!

Strony www Ursus

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

Przy tworzeniu strony warto w szczególności zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej stroną wizualną, a użytecznością. Klienci, ale także wykonawcy, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na oprawie witryny www. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć kłopotów z ustaleniem czego dotyczy strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy co więcej koncentrują się na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji strony www, ale także i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych możliwości. Jeśli odnosisz przeczucie, że Twoja strona www nie działa właściwie, to przyszedł dobry czas, by skorzystać z naszej oferty. Przeprowadzimy dla Państwa usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w wyszukiwarkach. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu podjąć działania. Często jednak potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Często zdarza się tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Systematycznie zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy treści. Mądrze jest też cyklicznie okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie. Tak więc do oferowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań o kontakt z nami!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator