Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Praga-Południe

Tworzenie stron internetowych Praga-Południe, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Praga-Południe.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Projektujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych metod, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w Internecie. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy otrzymywali do swoich rąk produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy wartościowe tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza usługa była systematycznie odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony www polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu przenośnym.Dostosowaną funkcjonalnie

Tworzona strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już w pierwszym etapie kodowania.Zoptymalizowaną pod SEO

Budowany kod portalu pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po wgraniu na serwer przygotowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w Google.Z szybką widocznością w Google

Witryny pojawiają się szybko w wyszukiwarce ponieważ są wdrażane fachowo oraz zgłaszane tuż po wykonaniu witryny do indeksu Google na podstawie mapy portalu.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas strona jest we wszelkim calu dobrana do gałęzi biznesu i grupy finalnej, pod jaką jest programowana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami tajemnic. To efektywna kombinacja wiedzy, z którą możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Praga-Południe

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów i jakości wizytówki stron www. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od mnóstwa aspektów. Podstawowe z nich wyszczególniliśmy w formie pytań w naszym formularzu wyceny, z którego warto skorzystać w celu prostszego i bardziej precyzyjnego obliczenia kosztu wykonania strony www. Serwisy, które tworzymy, spełniają w pełni zasady prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą kolosalnie ważną pod kątem widzenia Google. Poprawnie wykonana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kreujemy zarówno bez wersji z systemem edycji. Po ukończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie nowe korzyści pod postacią: większych wyświetleń strony, sprowadzeniu więcej klientów oraz zleceń. Zapraszamy serdecznie!Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Praga-Południe

Czy użytkujesz już swoją stronę www, której to użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy ustalić gdzie leży przyczyna takiej sytuacji. W zakres naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest realna i nie zawsze jest warta. Czasami o wiele lepiej wykonać stronę od nowa przyoszczędzając czas oraz środki finansowe. Wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Często bywa jednak tak, że nasza strona się po prostu zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, dlatego też oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja portalu może okazać się niekorzystna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy strony istotna jest też obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej skuteczność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.
Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Praga-Południe

Warunkiem efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już w początkowym etapie ich tworzenia, tak aby zapobiec na przyszłość późniejszych środków pieniężnych. Często klienci kontaktują się z problemami zbyt małej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy uczynić aby polepszyć jej efektywność oraz widzialność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z najistotniejszych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację głównych słów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Skontaktuj się!
Strony www Praga-Południe

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

W czasie tworzenia portalu należy szczególnie zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a używalnością. Kontrahenci, ale także sami wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej strony. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć kłopotów z ustaleniem o czym jest witryna, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci poza tym zwracają uwagę na poprawności wykonania od strony programistycznej, by dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji strony, ale również i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszej oferty. A więc w wypadku gdy masz przeczucie, że Państwa witryna www nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł zasadny moment, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla Państwa usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w wyszukiwarkach. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa rozpocząć działania. Często jednak konieczny jest generalny remont, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Do tego ciągle zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Racjonalnie jest też regularnie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu www. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator