Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Warszawa

Tworzenie stron internetowych Warszawa, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Warszawa, Żoliborz, Wola, Włochy, Wilanów, Wesoła, Wawer, Ursynów, Ursus, Targówek, Śródmieście, Rembertów, Praga-Północ, Praga-Południe, Ochota, Mokotów, Bielany, Białołęka, Bemowo.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Oferujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych rozwiązań, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w sieci. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy solidne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza usługa była na bieżąco dopracowywana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu www polegająca na ułożeniu źródła strony www w taki sposób aby wyświetlała się prawidłowo na każdym urządzeniu przenośnym.Dostosowaną funkcjonalnie

Tworzona witryna www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność strony dogadywana jest już na wczesnym etapie kodowania.Zoptymalizowaną pod SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po ukończeniu przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.Z szybką widocznością w Google

Strony ukazują się expressowo w wyszukiwarce Google gdyż są projektowane solidnie i zgłaszane tuż po wykonaniu witryny do indeksu Google na podstawie mapy portalu.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas witryna internetowa jest w każdym calu przystosowana do specjalności branży oraz grupy docelowej, dla jakiej jest opracowywana. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami zagadek. To owocna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Warszawa

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod kątem kosztów oraz jakości wizytówki stron www. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od masy aspektów. Te najistotniejsze z nich przedstawiliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu, z którego zachęcamy skorzystać w celu szybszego oraz bardziej szczegółowego obliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy, spełniają w pełni założenia odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest sprawą wielce znaczącą z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Solidnie wykonana i zoptymalizowana strona ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to wykonujemy zarówno bez wersji CMS. Po skończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie nowe profity pod postacią: odsłon strony, sprowadzeniu nowych kontrahentów oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Warszawa

Czy dysponujesz już własną stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy ustalić gdzie jest powód niepowodzenia. W obszar naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania i nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie znacznie lepiej zaprojektować portal od nowa oszczędzając czas i środki pieniężne. Praktycznie wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Często bywa jednak tak, że nasza www najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje modernizacji, dlatego też świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja stron www może okazać się nieopłacalna. Zatem zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy strony znacząca jest też obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej wydajność i konkurencyjność. Koniecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Warszawa

Fundamentem efektu widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest dopilnować tego już z początku ich projektowania, aby zapobiec w przyszłości kolejnych kosztów. Wielokrotnie klienci zgłaszają się z problemami mało widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należy zmienić aby udoskonalić jej kondycję i widoczność w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z istotnych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty i artykuły z wykorzystaniem ważnych wyrazów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda zastosowania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Zapytaj o szczegóły!

Strony www Warszawa

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

W czasie tworzenia strony internetowej należy przede wszystkim zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem, a użytkowością. Klienci, ale również sami wykonawcy, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów zasadniczą rzeczą jest skupienie się na wyglądzie witryny. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć dylematu z określeniem o czym jest strona www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy dodatkowo przywiązują uwagę na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, by dana witryna pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji portalu www, ale również i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych usług. A więc gdy masz odczucie, że Wasza witryna nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł zasadny moment, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny www w wynikach wyszukiwarek. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa podjąć działania. Często bywa tak że potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Bywa tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w internecie i nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły często zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy tekstu. Dobrze jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator