Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Białołęka

Tworzenie stron internetowych Białołęka, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Białołęka.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Proponujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w sieci. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza propozycja była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się prawidłowo na każdym urządzeniu mobilnym.Dostosowaną funkcjonalnie

Kodowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już na wczesnym etapie kodowania.Zoptymalizowaną pod SEO

Tworzony kod portalu www pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po skończeniu przygotowana jest już do następnego procesu pozycjonowania.Z szybką widocznością w Google

Strony pojawiają się expressowo w Google gdyż są wdrażane poprawnie i zgłaszane tuż po wykonaniu witryny do indeksu Google na podstawie mapy strony.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas strona internetowa jest we wszelkim aspekcie przystosowana do zakresu działalności i grupy końcowej, dla której jest opracowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna kombinacja wiedzy, z jaką chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Białołęka

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod kątem ceny oraz jakości strony www. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od dużo aspektów. Te najważniejsze z nich przedstawiliśmy w postaci pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego można skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej szczegółowego podania wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy, wypełniają w pełni zasady zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą ogromnie ważną pod kątem widzenia Google. Solidnie stworzona i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to wykonujemy też bez wersji z edycją treści. Po ukończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty oraz profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie dodatkowe profity w postaci: większej liczby odsłon, pozyskaniu nowych kontrahentów oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Białołęka

Czy dysponujesz już własną stronę www, której to funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy ustalić gdzie jest przyczyna takiej sytuacji. W zakres działania naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa oraz nie zawsze jest sensowna. Czasami o wiele lepiej zaprojektować portal www od nowa zaoszczędzając czas oraz środki pieniężne. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Zwykle bywa jednak tak, że nasza strona www tylko się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, dlatego dodatkowo świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja witryny może okazać się niekorzystna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy witryny www istotna jest również obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej sprawność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Białołęka

Filarem efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już na wczesnym etapie ich tworzenia, tak aby zapobiec w przyszłości niepotrzebnych środków. Dość często kontrahenci kontaktują się z problemem mało widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją portalu www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co powinno się zmienić aby udoskonalić jej kondycję i widzialność w Google. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, a jednocześnie jednym z bardzo ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści i artykuły wykorzystując kombinację ważnych słów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda zastosowania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Zadzwoń po więcej szczegółów!
Strony www Białołęka

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

Podczas tworzenia strony warto szczególnie zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a funkcjonalnością. Klienci, a również wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową sprawą jest skupienie się na wyglądzie portalu. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć dylematu z zauważeniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy ponadto zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony technicznej, aby dana witryna pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji witryny, ale także i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszej oferty. Więc jeżeli odnosisz przeczucie, że Twoja strona nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł zasadny okres, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy dla was darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w wynikach wyszukiwania. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa zacząć działania. Często jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Bywa tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci i nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Do tego często zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy treści. Mądrze jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator