Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Śródmieście

Tworzenie stron internetowych Śródmieście, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Śródmieście.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Proponujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich dłoni produkt lepszy od innych, więc przedstawiamy profesjonalne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza propozycja była nieustannie aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony www polegająca na zakodowaniu źródła strony www w taki sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu przenośnym.Dostosowaną funkcjonalnie

Programowana strona dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już w pierwszym etapie projektowania.Zoptymalizowaną pod SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli witryna po skończeniu przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w sieci.Z szybką widocznością w Google

Witryny ukazują się expressowo w Google gdyż są wykonywane poprawnie oraz zgłaszane zaraz po wykonaniu portalu do indeksu Google za pomocą mapy portalu.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie przystosowana do niuansów branży oraz grupy docelowej, pod jaką jest programowana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami zagadek. To efektywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Śródmieście

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny oraz jakości portale. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od dużo czynników. Podstawowe z nich rozpisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego można skorzystać w celu prostszego oraz bardziej szczegółowego oszacowania ceny stworzenia strony www. Witryny, które tworzymy, wypełniają w pełni wymogi zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezwykle istotną z punktu widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Starannie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy zarówno bez wersji CMS. Po skończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie wyczekiwane korzyści pod postacią: wyświetleń strony, sprowadzeniu większej ilości kontrahentów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Śródmieście

Czy masz już swą stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy sprecyzować gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. W skład naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna oraz nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie o wiele prościej wykonać stronę www od nowa przyoszczędzając czas oraz środki pieniężne. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Ogólnie jest jednak tak, że nasza strona www zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej odnowienia, dlatego dodatkowo oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja witryny www może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy zatem do kontaktu z nami w celu omówienia koniecznych aspektów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy witryny www znacząca jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej produktywność i konkurencyjność. Koniecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Śródmieście

Podstawą efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już na wczesnym etapie ich projektowania, tak aby uniknąć w przyszłości powtórnych nakładów pieniężnych. Dość często kontrahenci zgłaszają się z problemem zbyt małej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją portalu, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy uczynić aby polepszyć jej kondycję oraz widzialność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z fundamentalnych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe treści oraz artykuły wykorzystując kombinację najważniejszych słów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda zastosowania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Skontaktuj się!
Strony www Śródmieście

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

Podczas tworzenia witryny www należy w szczególności wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem graficznym, a użytkowością. Kontrahenci, ale także projektanci, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym strony www. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć kłopotów z określeniem czego dotyczy strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci oprócz tego zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony technicznej, by dana strona pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji portalu, lecz i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszej oferty. A więc w wypadku kiedy odnosisz przeczucie, że Państwa strona nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł stosowny okres, by się z nami skontaktować. Wykonamy dla Państwa usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w wynikach wyszukiwania Google. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa zacząć działania. Niejednokrotnie jednak konieczny jest generalny remont, innym razem już mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Często zdarza się tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Systematycznie zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Mądrze jest też regularnie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator