Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Mokotów

Tworzenie stron internetowych Mokotów, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Mokotów.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Projektujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas metod, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w sieci. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi Kontrahenci dostawali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy solidne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza usługa była na bieżąco dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez różnicy, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony internetowej polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się dobrze na każdym urządzeniu.Dostosowaną funkcjonalnie

Projektowana strona przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już w pierwszym etapie projektowania.Zoptymalizowaną pod SEO

Tworzony kod serwisu pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po skończeniu dostosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w sieci.Z szybką widocznością w Google

Strony pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce ponieważ są wdrażane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po uruchomieniu witryny do indeksu Google przy pomocy mapy serwisu www.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas strona jest we wszelkim aspekcie dobrana do gałęzi branży oraz grupy finalnej, dla której jest programowana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami sekretów. To kreatywna kompozycja wiedzy, z jaką możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Mokotów

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów i jakości strony. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od dużo aspektów. Najważniejsze z nich wypisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego można skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej doprecyzowanego podania ceny stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni założenia zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezwykle ważną pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Porządnie wykonana i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy też bez wersji CMS. Po ukończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny i profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa spodziewane profity w postaci: większych wyświetleń strony, zgromadzeniu dodatkowych partnerów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Mokotów

Czy posiadasz już własną stronę www, której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy zdiagnozować gdzie jest powód niepowodzenia. W skład naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania oraz nie zawsze się opłaca. Czasami lepiej wykonać stronę od zera oszczędzając czas i środki finansowe. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Często jest jednak tak, iż nasza witryna zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, dlatego dodatkowo wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja stron www może okazać się niekorzystna. Zachęcamy do kontaktu z nami celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy strony www ważna jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej wydajność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Mokotów

Fundamentem efektywnej widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest zatroszczy się o to już w początkowym etapie jej projektowania, aby uniknąć w przyszłości następnych kosztów. Często kontrahenci kontaktują się z problemem zbyt małej lub wcale niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją portalu, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy uczynić aby uefektywnić jej efektywność oraz pozycję w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z najważniejszych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych zasadniczych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda zastosowania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Sprawdź to!
Strony www Mokotów

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

Podczas projektowania strony należy w szczególności zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a wygodą użytkowania. Klienci, a także sami wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie projektu. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć kłopotów z ustaleniem do czego odnosi się witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy poza tym zwracają uwagę na dokładności wykonania od strony technicznej, by dana witryna pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz odpowiedniej optymalizacji witryny, ale także i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych możliwości. Więc jeżeli masz odczucie, że Twoja strona nie działa właściwie, to przyszedł zasadny czas, by skorzystać z naszych usług. Przeprowadzimy dla Państwa usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny w wynikach wyszukiwania Google. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa podjąć działania. Czasem potrzebny jest kompletny remont, innym razem już mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Często bywa tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły regularnie zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących oferty, towarów, zdjęć czy tekstu. Skutecznie jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator