Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Ochota

Tworzenie stron internetowych Ochota, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Ochota.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy otrzymywali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy profesjonalne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza propozycja była systematycznie udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony internetowej polegająca na ułożeniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu.Dostosowaną funkcjonalnie

Programowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już w początkowym etapie kodowania projektu.Zoptymalizowaną pod SEO

Tworzony kod portalu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po przekazaniu przygotowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w Google.Z szybką widocznością w Google

Strony pojawiają się bardzo szybko w Google gdyż są projektowane poprawnie i zgłaszane tuż po ukończeniu witryny do indeksacji Google na podstawie mapy portalu www.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie dobrana do specjalności biznesu oraz grupy końcowej, dla jakiej jest przygotowywana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami sekretów. To efektywna kombinacja wiedzy, z jaką chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Ochota

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem kosztów i jakości wizytówki stron www. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od dużo aspektów. Te podstawowe z nich wymienione są w postaci zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego należałoby skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej doprecyzowanego wyliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Strony, które tworzymy, wypełniają w pełni założenia zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą kolosalnie ważną z punktu widzenia wyszukiwarek internetowych. Dobrze zaprogramowana i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie programujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy zarówno bez wersji edytowalnej. Po wykonaniu usługi dostajesz od nas mocny, szybki, wyrazisty i oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie nowe korzyści pod postacią: większej liczby wyświetleń, sprowadzeniu dodatkowych partnerów biznesowych oraz zapytań. Zadzwoń do nas!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Ochota

Czy dysponujesz już własną stronę www, co do której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się wybadać gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W zakres działania naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa oraz nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie lepiej zrobić stronę od początku przyoszczędzając czas i środki. Wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Z reguły jest jednak tak, że nasza www zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje odnowienia, toteż proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja stron może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy do kontaktu z nami celem omówienia szczegółów. Oprócz modernizacji lub naprawy witryny istotna jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej produktywność i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.
Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Ochota

Warunkiem efektywnej widoczności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto zadbać o to już w początkowej fazie ich projektowania, aby zapobiec w przyszłości niepotrzebnych nakładów pieniężnych. Dość często kontrahenci zgłaszają się z problemami słabo widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania strony internetowej, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co powinno się uczynić aby udoskonalić jej kondycję oraz widzialność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z najistotniejszych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści oraz artykuły wykorzystując kombinację głównych wyrazów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda zastosowania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Skontaktuj się!

Strony www Ochota

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

W czasie tworzenia witryny warto przede wszystkim wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem strony, a użytecznością. Kontrahenci, ale również sami projektanci, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów istotną sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej projektu. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć problemu z zauważeniem do czego odnosi się witryna, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy co więcej koncentrują się na poprawności wykonania od strony technicznej, by dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji strony www, ale także i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych kompetencji. A więc gdy odnosisz przeczucie, że Państwa witryna nie działa właściwie, to nadszedł stosowny moment, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla was usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny www w Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przejść do działania. Często bywa tak że konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Często zdarza się tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego cyklicznie zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących oferty, produktów, fotografii czy tekstu. Racjonalnie jest też regularnie wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań o kontakt z nami!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator