Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Praga-Północ

Tworzenie stron internetowych Praga-Północ, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Praga-Północ.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Projektujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w Internecie. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc proponujemy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza usługa była permanentnie udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na ułożeniu struktury kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na każdym urządzeniu przenośnym.Dostosowaną funkcjonalnie

Projektowana strona przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność portalu ustalana jest już w początkowym etapie projektowania.Zoptymalizowaną pod SEO

Tworzony kod strony pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po przekazaniu przystosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w sieci.Z szybką widocznością w Google

Witryny ukazują się bardzo szybko w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wdrażane fachowo i zgłaszane zaraz po wykonaniu portalu do indeksacji Google za pomocą mapy serwisu www.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas praca jest we wszelkim calu dobrana do zakresu branży i grupy finalnej, dla jakiej jest przygotowywana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami sekretów. To efektywna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Praga-Północ

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod względem kosztów oraz jakości wizytówki stron. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od wielu czynników. Te najważniejsze z nich wypisaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu, z którego zachęcamy skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej precyzyjnego oszacowania wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które tworzymy, spełniają w pełni założenia poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą bardzo istotną z punktu widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Dobrze zakodowana i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to programujemy także bez wersji CMS. Po wykonaniu pracy otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa wyczekiwane korzyści w postaci: odsłon strony, pozyskaniu dodatkowej ilości partnerów oraz zleceń. Zapraszamy serdecznie!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Praga-Północ

Czy dysponujesz już własną stronę www, której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się dojść gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres działania naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa oraz nie zawsze jest warta. Czasami lepiej wykonać witrynę od nowa oszczędzając czas oraz środki. Wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Zwykle jest jednak tak, iż nasza witryna najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, dlatego dodatkowo proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja witryny www może okazać się niekorzystna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy witryny znacząca jest również obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej skuteczność i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Praga-Północ

Warunkiem efektu widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już na samym początku ich tworzenia, aby zapobiec na przyszłość dodatkowych środków. Niejednokrotnie klienci zgłaszają się z problemami słabej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją strony, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba uczynić aby udoskonalić jej efektywność oraz widzialność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z decydujących aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści oraz artykuły z wykorzystaniem strategicznych wyrazów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda zastosowania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Sprawdź to!
Strony www Praga-Północ

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

W czasie projektowania portalu należy szczególnie wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej stroną graficzną, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, a także projektanci, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć dylematów z zauważeniem czego dotyczy strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy ponadto skupiają się na dokładności wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz odpowiedniej optymalizacji witryny www, ale także i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych możliwości. Jeśli odnosisz przeczucie, że Wasza witryna www nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł dobry czas, by skorzystać z naszych usług. Wykonamy dla was usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w wynikach wyszukiwania. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przedsięwziąć działania. Często potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Bywa tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie i nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły ciągle zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, zdjęć czy treści. Racjonalnie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator