Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Bielany

Tworzenie stron internetowych Bielany, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Bielany.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Proponujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w Internecie. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy wartościowe tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza propozycja była permanentnie aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony www polegająca na ułożeniu źródła kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się poprawnie na każdym urządzeniu.Dostosowaną funkcjonalnie

Tworzona strona dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność portalu ustalana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.Zoptymalizowaną pod SEO

Tworzony kod strony pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli witryna po przekazaniu przystosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.Z szybką widocznością w Google

Witryny ukazują się szybko w wyszukiwarce gdyż są wdrażane solidnie i zgłaszane tuż po skończeniu usługi do indeksacji Google za pomocą mapy serwisu www.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas strona jest w każdym calu dobrana do sektora biznesu oraz grupy docelowej, dla jakiej jest opracowywana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna kompozycja wiedzy, z którą możemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Bielany

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem kosztów i jakości wizytówki stron. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od masy aspektów. Te podstawowe z nich przedstawiliśmy w postaci pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego warto skorzystać w celu szybszego i bardziej szczegółowego podania wartości stworzenia strony www. Strony, które projektujemy, spełniają w pełni warunki zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą kolosalnie znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarek internetowych. Sumiennie wykonana i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kreujemy również bez wersji z edycją treści. Po ukończeniu projektu dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa nowe profity pod postacią: wyświetleń strony, przyciągnięciu kolejnych partnerów biznesowych oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Bielany

Czy dysponujesz już swoją stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy sprecyzować gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W obszar naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna i nie zawsze jest sensowna. Czasami o wiele lepiej zrobić witrynę www od podstaw oszczędzając czas oraz fundusze. Prawie wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Często jest jednak tak, że nasza strona www po prostu się postarzała i potrzeba jej odnowienia, dlatego też proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja stron może okazać się niekorzystna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia szczegółów. Oprócz modernizacji oraz naprawy witryny www znacząca jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej produktywność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Bielany

Fundamentem efektu widoczności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już na samym początku ich projektowania, tak aby uniknąć w przyszłości następnych nakładów pieniężnych. Niejednokrotnie klienci zgłaszają się z problemami słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją strony www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co trzeba zmienić aby poprawić jej kondycję i widzialność w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z decydujących aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne treści i artykuły z wykorzystaniem głównych słów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda użycia tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Skontaktuj się!

Strony www Bielany

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

W czasie tworzenia strony www należy przede wszystkim wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem graficznym, a łatwością w obsłudze. Klienci, ale również projektanci, odmiennie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową sprawą jest skupienie się na wyglądzie witryny. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć kłopotu z określeniem czego dotyczy strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na stronie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy dodatkowo zwracają uwagę na dokładności wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji strony www, lecz i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych kompetencji. A więc w wypadku gdy odnosisz przeczucie, że Wasza strona www nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł dogodny okres, by się z nami skontaktować. Przeprowadzimy dla was usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony www w wyszukiwarkach. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przejść do działania. Często bywa tak że konieczna jest modernizacja, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Często zdarza się tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w sieci i nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły okresowo zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy treści. Dobrze jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań o kontakt z nami!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator