Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Suraż

Obszar usług: Suraż - powiat białostocki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych metod, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza usługa była stale dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na ułożeniu struktury strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się poprawnie na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność strony ustalana jest już na wczesnym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po skończeniu dostosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się bardzo szybko w wyszukiwarce Google gdyż są wykonywane profesjonalnie oraz zgłaszane zaraz po uruchomieniu projektu do indeksacji Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas praca jest we wszelkim aspekcie dobrana do sfery biznesu oraz grupy końcowej, dla jakiej jest opracowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami sekretów. To owocna mieszanka wiedzy, z którą chcemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Suraż

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne odnośnie ceny oraz jakości portale. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od mnóstwa aspektów. Najistotniejsze z nich wymieniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego zachęcamy skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej doprecyzowanego obliczenia ceny stworzenia strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymagania prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą niesłychanie istotną z punktu widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Porządnie wykonana i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy zarówno bez wersji edycją treści strony. Po wykonaniu projektu dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa dodatkowe korzyści w postaci: większej liczby wyświetleń, zgromadzeniu większej ilości klientów oraz zleceń. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Suraż

Czy masz już własną stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się rozszyfrować gdzie jest powód takiej sytuacji. W obszar naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa oraz nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie o wiele prościej zrobić witrynę od początku przyoszczędzając czas oraz środki. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Zwykle jest jednak tak, że nasza www zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje odnowienia, dlatego też oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja witryn www może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy witryny istotna jest też obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej sprawność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z nami celem omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Suraż

Fundamentem efektywnej widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Dobrze jest dopilnować tego już w początkowym etapie ich projektowania, aby zapobiec w przyszłości dodatkowych środków pieniężnych. Wielokrotnie kontrahenci kontaktują się z problemami słabej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom klientów świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją portalu www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należałoby uczynić aby podciągnąć jej efektywność oraz pozycję w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, i jednocześnie jednym z najistotniejszych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem istotnych słów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Suraż

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia witryny warto przede wszystkim zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej stroną wizualną, a łatwością w użytkowaniu. Kontrahenci, a również projektanci, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów zasadniczą rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć dylematów z ustaleniem do czego nawiązuje witryna www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy ponadto zwracają uwagę na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, by dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz prawidłowej optymalizacji portalu www, ale również i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszej oferty. A więc w wypadku kiedy masz wrażenie, że Państwa witryna nie działa właściwie, to przyszedł najlepszy okres, by skorzystać z naszej usługi. Wykonamy dla was usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwarek. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa przedsięwziąć działania. Często bywa tak że konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już własną stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Do tego cyklicznie zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących oferty, produktów, fotografii czy treści. Mądrze jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga