Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Tykocin

Obszar usług: Tykocin - powiat białostocki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych metod, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci dostawali do swoich dłoni produkt lepszy od innych, więc proponujemy wartościowe projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza usługa była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zademonstrować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie i jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony www polegająca na zakodowaniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się bez zarzutu na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już w początkowym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po wgraniu na serwer dostosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce Google gdyż są projektowane profesjonalnie i zgłaszane tuż po ukończeniu projektu do indeksu Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas praca jest w każdym aspekcie dobrana do sfery branży oraz grupy końcowej, pod jaką jest opracowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna kombinacja wiedzy, z którą chcemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Tykocin

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny oraz jakości wizytówki stron www. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od mnóstwa czynników. Te podstawowe z nich przedstawiliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego warto skorzystać w celu prostszego i bardziej szczegółowego podania ceny wykonania strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni wymagania zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą bardzo ważną z punktu widzenia wyszukiwarek. Przemyślanie stworzona i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to tworzymy również bez wersji CMS. Po skończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie spodziewane korzyści pod postacią: odsłon strony, sprowadzeniu dodatkowych partnerów biznesowych oraz zleceń. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Tykocin

Czy masz już swoją stronę www, której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się rozgryźć gdzie leży powód niepowodzenia. W skład naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa oraz nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie o wiele prościej zrobić stronę od początku oszczędzając czas oraz finanse. Wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Zwykle jest jednak tak, iż nasza witryna www się po prostu zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, toteż świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa strony www może okazać się nieekonomiczna. Zatem zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy www istotna jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej skuteczność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Tykocin

Podstawą efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zatroszczy się o to już na wczesnym etapie ich projektowania, tak aby uniknąć na przyszłość następnych nakładów pieniężnych. Wielokrotnie klienci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej strony w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją strony, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należałoby zmienić aby podnieść jej efektywność oraz widzialność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z niezwykle istotnych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty i artykuły wykorzystując kombinację strategicznych słów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Skontaktuj się!Strony www Tykocin

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania strony internetowej warto w szczególności wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem witryny, a użytkowością. Kontrahenci, a także sami wykonawcy, bardzo różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów zasadniczą rzeczą jest skupienie się na oprawie strony. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć trudności z ustaleniem o czym jest witryna, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci ponadto zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji portalu www, ale także i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszej oferty. Jeśli odnosisz przeczucie, że Wasza witryna www nie działa właściwie, to przyszedł dobry czas, by się z nami skontaktować. Dokonamy dla was darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach wyszukiwania. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was podjąć działania. Często jednak konieczna jest modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie i nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły nieustannie zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, zdjęć czy tekstu. Stosownie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony www. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


A zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga