Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Michałowo

Obszar usług: Michałowo - powiat białostocki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową indeksacją w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych gotowych metod, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi klienci otrzymywali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza usługa była nieustannie dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się poprawnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony ustalana jest już na wczesnym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli strona po oddaniu przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się szybko w Google gdyż są wdrażane solidnie oraz zgłaszane tuż po skończeniu usługi do indeksu Google na podstawie mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas witryna jest we wszelkim calu przystosowana do tematyki branży oraz grupy końcowej, dla której jest opracowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami tajemnic. To efektywna kompozycja wiedzy, z jaką chcemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Michałowo

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny i jakości portale. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od masy aspektów. Te najistotniejsze z nich wyszczególniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu wyceny, z którego można skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej szczegółowego podania kosztu stworzenia strony www. Strony, które tworzymy, wypełniają w pełni zasady prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą szczególnie ważną pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Rzetelnie stworzona i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to programujemy także bez wersji z edycją treści. Po skończeniu usługi dostajesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie nowe korzyści w postaci: większej liczby wyświetleń, zgromadzeniu większej ilości partnerów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Michałowo

Czy posiadasz już własną stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy rozgryźć gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa i nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie znacznie prościej zrobić witrynę www od zera oszczędzając czas oraz środki finansowe. Wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Ogólnie jest jednak tak, że nasza strona www najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje modernizacji, toteż oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja stron www może okazać się niekorzystna. Zachęcamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy witryny www ważna jest również obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej wydajność i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Michałowo

Podstawą efektu widzialności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już w pierwszej fazie ich tworzenia, tak aby zapobiec na przyszłość niepotrzebnych nakładów pieniężnych. Niejednokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemami zbyt małej lub wcale niewidocznej swojej www w wynikach Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania witryny, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należałoby zmienić aby udoskonalić jej efektywność oraz pozycję w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z decydujących czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne treści i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych wyrazów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system zastosowania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Sprawdź to!Strony www Michałowo

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania portalu warto szczególnie zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem strony, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, jak też sami projektanci, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową sprawą jest skupienie się na wyglądzie portalu. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć kłopotu z określeniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci oprócz tego przywiązują uwagę na poprawności wykonania od strony technicznej, by dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji strony, ale także i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych usług. A więc w przypadku kiedy odnosisz wrażenie, że Twoja strona nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł odpowiedni moment, by skorzystać z naszej oferty. Przeprowadzimy dla Państwa usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wyszukiwarkach. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przystąpić do działania. Nierzadko jednak potrzebny jest kompletny remont, innym razem już mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły stale zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy tekstu. Mądrze jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga