Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Zabłudów

Obszar usług: Zabłudów - powiat białostocki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową indeksacją w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w sieci. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza propozycja była na bieżąco dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na ułożeniu źródła kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się dobrze na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność strony omawiana jest już w pierwszym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po oddaniu dostosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce Google gdyż są wykonywane poprawnie oraz zgłaszane tuż po ukończeniu portalu do indeksacji Google za pomocą mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas strona internetowa jest w każdym calu przystosowana do specjalizacji działalności i grupy docelowej, dla jakiej jest przygotowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami sekretów. To kreatywna mieszanka wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Zabłudów

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod kątem ceny i jakości strony. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od dużo aspektów. Najważniejsze z nich wypisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu prostszego i bardziej precyzyjnego podania ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni warunki wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą ogromnie ważną z punktu widzenia wyszukiwarek. Prawidłowo zakodowana i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie programujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to tworzymy również bez wersji CMS. Po wykonaniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie oczekiwane korzyści pod postacią: większej liczby odsłon, sprowadzeniu dodatkowych kontrahentów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Zabłudów

Czy posiadasz już swą stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się rozstrzygnąć gdzie leży przyczyna niepowodzenia. W zakres działania naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna i nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie o wiele prościej zaprojektować witrynę od podstaw zaoszczędzając czas i fundusze. Praktycznie wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Często jest jednak tak, iż nasza strona www najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, dlatego też świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja stron www może okazać się niekorzystna. Zapraszamy więc do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Oprócz modernizacji oraz naprawy strony istotna jest także obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej efektywność i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Zabłudów

Filarem efektu widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej zatroszczy się o to już na samym początku ich tworzenia, tak aby zapobiec w przyszłości późniejszych wydatków. Wielokrotnie kontrahenci kontaktują się z problemami mało widocznej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją strony internetowej, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należy uczynić aby podnieść jej efektywność oraz pozycję w Google. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z najistotniejszych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne treści i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych głównych słów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Zapytaj o szczegóły!Strony www Zabłudów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu portalu warto przede wszystkim zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem portalu, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, jak również wykonawcy, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów podstawową sprawą jest skupienie się na wyglądzie portalu www. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć trudności z ustaleniem o czym jest witryna, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy oprócz tego koncentrują się na solidność wykonania od strony programistycznej, by dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i poprawnej optymalizacji strony, ale również i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych usług. A więc w wypadku gdy odnosisz odczucie, że Wasza strona nie działa właściwie, to przyszedł stosowny czas, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy dla Państwa darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny w wyszukiwarkach. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was zacząć działania. Nierzadko potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w internecie i nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Do tego regularnie zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy treści. Dobrze jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej stan owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga