Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Choroszcz

Obszar usług: Choroszcz - powiat białostocki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy dostawali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza usługa była na bieżąco aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony www polegająca na zakodowaniu struktury kodu strony w taki sposób aby wczytywała się poprawnie na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już na wczesnym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony www pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przystosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się expressowo w wyszukiwarce ponieważ są projektowane profesjonalnie i zgłaszane tuż po ukończeniu witryny do indeksacji Google na podstawie mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas praca jest we wszelkim aspekcie dostosowana do obszaru branży i grupy docelowej, dla której jest programowana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami zagadek. To owocna mieszanka wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Choroszcz

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny i jakości strony. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu czynników. Te podstawowe z nich wymieniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu prostszego i bardziej szczegółowego obliczenia ceny wykonania strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni założenia prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą kolosalnie ważną pod kątem widzenia wyszukiwarki Google. Sumiennie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to wykonujemy zarówno bez wersji CMS. Po wykonaniu usługi otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa oczekiwane profity pod postacią: odsłon strony, przyciągnięciu nowych partnerów oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Choroszcz

Czy posiadasz już własną stronę www, której to użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się wyjaśnić gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania oraz nie zawsze jest opłacalna. Czasami o wiele prościej zrobić stronę od zera oszczędzając czas i finanse. Prawie wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Z reguły jest jednak tak, iż nasza www najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, toteż świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa witryn www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy portalu www istotna jest też obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej produktywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Choroszcz

Warunkiem efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest dopilnować tego już w początkowym etapie jej projektowania, aby zapobiec w przyszłości niepotrzebnych środków pieniężnych. Bardzo często klienci kontaktują się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania witryny, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należy uczynić aby poprawić jej kondycję i pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z fundamentalnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści oraz artykuły z wykorzystaniem strategicznych słów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda wykorzystania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Wypróbuj to!Strony www Choroszcz

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania strony internetowej warto szczególnie wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem graficznym, a użytkowością. Kontrahenci, ale także projektanci, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów ważną rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć trudności z zauważeniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy do tego zwracają uwagę na solidność wykonania od strony programistycznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji portalu, ale również i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych możliwości. Jeżeli odnosisz przeczucie, że Twoja witryna www nie działa prawidłowo, to nadszedł stosowny moment, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w Google. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zabrać się za działania. Często bywa tak że konieczny jest generalny remont, innym razem mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie i nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Systematycznie zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy tekstu. Rozsądnie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan ta pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga