Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Czarna Białostocka

Obszar usług: Czarna Białostocka - powiat białostocki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza propozycja była nieustannie aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu www polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność portalu omawiana jest już w początkowym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony internetowej pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po ukończeniu przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się expressowo w wyszukiwarce Google gdyż są wdrażane solidnie i zgłaszane zaraz po skończeniu projektu do indeksacji Google na podstawie mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas praca jest w każdym calu dobrana do sektora biznesu oraz grupy docelowej, dla jakiej jest opracowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami sekretów. To owocna kompozycja wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Czarna Białostocka

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów i jakości serwisy. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od wielu czynników. Te podstawowe z nich wyszczególniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu, z którego zachęcamy skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej precyzyjnego obliczenia kosztu wykonania strony www. Portale, które tworzymy, wypełniają w pełni wymagania zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą szalenie znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarek. Solidnie wykonana i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kreujemy też bez wersji edytowalnej. Po ukończeniu usługi dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa nowe korzyści w postaci: większej liczby odsłon, sprowadzeniu nowych klientów oraz zleceń. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Czarna Białostocka

Czy użytkujesz już własną stronę www, której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się wziąć pod lupę gdzie leży przyczyna takiej sytuacji. W obszar naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania oraz nie zawsze jest warta. Czasami znacznie lepiej zaprojektować portal od zera zachowując czas oraz finanse. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Częstokroć bywa jednak tak, że nasza www tylko się postarzała i potrzeba jej nowej odsłony, toteż oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja witryn może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy strony ważna jest też obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej sprawność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Czarna Białostocka

Fundamentem efektu widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zatroszczy się o to już w początkowym etapie jej tworzenia, tak aby zapobiec w przyszłości kolejnych kosztów. Bardzo często kontrahenci kontaktują się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwania. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją witryny www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba zmienić aby ulepszyć jej kondycję oraz widzialność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe teksty i artykuły wykorzystując kombinację najważniejszych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Skontaktuj się!Strony www Czarna Białostocka

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia portalu warto szczególnie zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem, a użytkowością. Kontrahenci, a również projektanci, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym portalu. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć problemów z ustaleniem do czego nawiązuje witryna www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci co więcej koncentrują się na rzetelność wykonania od strony technicznej, by dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji www, ale również i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc w wypadku kiedy odnosisz przeczucie, że Twoja witryna www nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł stosowny moment, by skorzystać z naszej usługi. Przeprowadzimy dla Państwa usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was przystąpić do działania. Niejednokrotnie jednak konieczny jest generalny remont, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci i nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły systematycznie zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Rozsądnie jest też cyklicznie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga