Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Wasilków

Obszar usług: Wasilków - powiat białostocki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych metod, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w sieci. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy dostawali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy solidne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza propozycja była permanentnie dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony www polegająca na ułożeniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się poprawnie na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność strony omawiana jest już w pierwszym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli witryna po oddaniu przygotowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wdrażane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po uruchomieniu witryny do indeksacji Google przy pomocy mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas strona jest w każdym aspekcie dobrana do obszaru działalności oraz grupy końcowej, pod jaką jest opracowywana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Wasilków

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod kątem kosztów oraz jakości serwisy. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od mnóstwa czynników. Te najistotniejsze z nich wyszczególniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego zachęcamy skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego wyliczenia ceny wykonania strony www. Strony, które tworzymy, spełniają w pełni zasady poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wysoce znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Sumiennie wykonana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kodujemy zarówno bez wersji edycją treści strony. Po skończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty oraz nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie dodatkowe profity w postaci: większych wyświetleń, pozyskaniu dodatkowej ilości klientów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Wasilków

Czy dysponujesz już własną stronę www, której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy dojść gdzie jest powód tego stanu rzeczy. W zakres naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania i nie zawsze ma sens. Czasami znacznie lepiej zrobić witrynę od zera zaoszczędzając czas oraz finanse. Praktycznie wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Ogólnie jest jednak tak, że nasza strona www najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej nowej odsłony, dlatego dodatkowo wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja witryny www może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy więc do kontaktu z z naszą agencją w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy portalu znacząca jest także obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej efektywność i konkurencyjność. Koniecznie zapraszamy do kontaktu z nami celem ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Wasilków

Filarem efektu widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto dopilnować tego już w początkowym etapie jej tworzenia, tak aby zapobiec w przyszłości dodatkowych środków pieniężnych. Dość często kontrahenci zgłaszają się z problemami mało widocznej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwarki. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania witryny, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należy zmienić aby uefektywnić jej kondycję i widoczność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z istotnych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe teksty i artykuły wykorzystując kombinację głównych słów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Wypróbuj to!Strony www Wasilków

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia witryny www warto przede wszystkim wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem graficznym, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, jak również wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową sprawą jest skupienie się na oprawie projektu. Użytkownik, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć trudności z zauważeniem o czym jest witryna www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy poza tym skupiają się na rzetelność wykonania od strony programistycznej, aby dana strona www pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji www, lecz i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych usług. A więc kiedy masz wrażenie, że Wasza strona nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł właściwy moment, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w wyszukiwarkach. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przedsięwziąć działania. Nierzadko potrzebny jest kompletny remont, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci i nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Do tego ciągle zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących oferty, towarów, fotografii czy treści. Dobrze jest też cyklicznie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja pozostanie. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga