Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Łapy

Obszar usług: Łapy - powiat białostocki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych metod, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w sieci. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza propozycja była na bieżąco aktualizowana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez różnicy, w jakiej branży działacie i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony internetowej polegająca na ułożeniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się dobrze na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po ukończeniu przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się bardzo szybko w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są projektowane poprawnie i zgłaszane tuż po skończeniu witryny do indeksu Google na podstawie mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna internetowa jest w każdym aspekcie dostosowana do sektora działalności oraz grupy docelowej, dla której jest opracowywana. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami zagadek. To efektywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Łapy

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów i jakości wizytówki stron. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu czynników. Te najistotniejsze z nich wypisaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej doprecyzowanego obliczenia kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni warunki zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą szczególnie istotną pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Poprawnie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to programujemy też bez wersji edycją treści strony. Po ukończeniu projektu dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny i profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa dodatkowe profity w postaci: wyświetleń strony, pozyskaniu dodatkowej ilości partnerów biznesowych oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Łapy

Czy użytkujesz już własną stronę www, której to funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy ustalić gdzie jest przyczyna niepowodzenia. W zakres działania naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania oraz nie zawsze jest opłacalna. Czasami o wiele lepiej zaprojektować portal www od zera oszczędzając czas oraz pieniądze. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Z reguły jest jednak tak, że nasza strona najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, dlatego również wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja witryn www może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy zatem do kontaktu z z naszą agencją w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy witryny www ważna jest również obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej sprawność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Łapy

Fundamentem efektywnej widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już z początku ich tworzenia, tak aby uniknąć na przyszłość niepotrzebnych kosztów. Często klienci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy zmienić aby podciągnąć jej kondycję oraz pozycję w wynikach Google. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe treści oraz artykuły wykorzystując kombinację zasadniczych wyrazów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system zastosowania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Wypróbuj to!Strony www Łapy

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu witryny warto w szczególności zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej stroną wizualną, a użytecznością. Kontrahenci, ale także sami projektanci, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu www. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć kłopotów z zauważeniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy co więcej koncentrują się na dokładności wykonania od strony technicznej, by dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarce opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji portalu, lecz i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych kompetencji. A więc jeśli odnosisz przeczucie, że Państwa witryna www nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł idealny moment, by skorzystać z naszych usług. Wykonamy dla was usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zacząć działania. Często konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły nieustannie zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, zdjęć czy treści. Rozsądnie jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony www. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez nas usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga