Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Supraśl

Obszar usług: Supraśl - powiat białostocki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych metod, które pozyskają dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza oferta była nieustannie dopracowywana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkowników online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony internetowej polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się dobrze na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już na wczesnym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli strona po skończeniu przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce gdyż są projektowane poprawnie i zgłaszane zaraz po wykonaniu projektu do indeksacji Google na podstawie mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas praca jest we wszelkim aspekcie przystosowana do tematyki działalności i grupy końcowej, dla jakiej jest tworzona. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami zagadek. To efektywna mieszanka wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Supraśl

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny i jakości strony www. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od masy czynników. Najistotniejsze z nich wymienione są w formie zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego warto skorzystać w celu szybszego oraz bardziej szczegółowego obliczenia ceny stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, spełniają w pełni założenia prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą szczególnie znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarek internetowych. Rzetelnie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to programujemy też bez wersji edytowalnej. Po ukończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa wyczekiwane korzyści w postaci: większej liczby wyświetleń, zgromadzeniu więcej partnerów oraz zleceń. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Supraśl

Czy dysponujesz już swą stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy określić gdzie leży powód problemu. W skład naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania i nie zawsze jest opłacalna. Czasami znacznie prościej zaprojektować portal www od początku zachowując czas oraz finanse. Wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Często jest jednak tak, iż nasza witryna zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje odświeżenia, dlatego również proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja witryn może okazać się niekorzystna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia koniecznych aspektów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy portalu znacząca jest również obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej skuteczność i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Supraśl

Podstawą efektywnej widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto zatroszczy się o to już na samym początku jej projektowania, tak aby zapobiec w przyszłości zbędnych wydatków. Dosyć często kontrahenci kontaktują się z problemem słabej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją strony www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby zmienić aby ulepszyć jej efektywność i widoczność w Google. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z decydujących czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści i artykuły z wykorzystaniem zasadniczych wyrazów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Supraśl

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania strony warto przede wszystkim zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej stroną wizualną, a łatwością w użytkowaniu. Kontrahenci, ale również wykonawcy, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową sprawą jest skupienie się na oprawie projektu. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć kłopotu z ustaleniem o czym jest witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy poza tym koncentrują się na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji strony www, ale także i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych kompetencji. A więc w przypadku kiedy masz wrażenie, że Wasza witryna nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł dobry okres, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu w wynikach wyszukiwania Google. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa przedsięwziąć działania. Niejednokrotnie jednak potrzebny jest kompletny remont, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Do tego regularnie zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy treści. Bardzo dobrze jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga