Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Pierzchnica

Obszar usług: Pierzchnica - powiat kielecki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas metod, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi klienci dostawali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy profesjonalne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza propozycja była na bieżąco aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu www polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się dobrze na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już w początkowym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony www pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli strona po skończeniu przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się szybko w wyszukiwarce Google gdyż są wykonywane poprawnie i zgłaszane tuż po skończeniu witryny do indeksacji Google przy pomocy mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas witryna jest we wszelkim aspekcie dobrana do zakresu branży oraz grupy docelowej, dla której jest tworzona. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami zagadek. To kreatywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Pierzchnica

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne odnośnie ceny i jakości wizytówki stron. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od bardzo wielu aspektów. Podstawowe z nich wymienione są w formie pytań w naszym formularzu wyceny, z którego warto skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej doprecyzowanego wyliczenia kosztu wykonania strony www. Strony, które tworzymy, wypełniają w pełni warunki zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezwykle ważną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Dobrze zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy też bez wersji edycją treści strony. Po ukończeniu pracy dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie wyczekiwane korzyści w postaci: większych wyświetleń, przyciągnięciu większej ilości partnerów biznesowych oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Pierzchnica

Czy masz już własną stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy wybadać gdzie jest przyczyna problemu. W obszar naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa i nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie znacznie lepiej zaprojektować portal od nowa przyoszczędzając czas oraz finanse. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Często bywa jednak tak, że nasza witryna www tylko się postarzała i potrzeba jej odnowienia, toteż proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja strony www może okazać się niekorzystna. Zatem zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy strony znacząca jest również obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej sprawność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Pierzchnica

Warunkiem efektywnej widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest zatroszczy się o to już na samym początku ich tworzenia, aby zapobiec na przyszłość zbędnych środków pieniężnych. Dość często klienci zgłaszają się z problemami mało widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją strony internetowej, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co powinno się uczynić aby podnieść jej efektywność i pozycję w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z istotnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści i artykuły wykorzystując kombinację zasadniczych wyrazów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Zapytaj o szczegóły!Strony www Pierzchnica

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia strony www należy w szczególności zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej stroną graficzną, a wygodą użytkowania. Klienci, a ponadto sami projektanci, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów kluczową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej witryny www. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć kłopotu z zauważeniem o czym jest witryna, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy co więcej zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony technicznej, by dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji strony www, lecz i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas strony www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych kompetencji. Jeżeli odnosisz odczucie, że Twoja witryna www nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł stosowny moment, by się z nami skontaktować. Przeprowadzimy dla was usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny www w wynikach Google. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu rozpocząć działania. Często bywa tak że konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie i nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły często zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, zdjęć czy tekstu. Rozsądnie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga