Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Łagów

Obszar usług: Łagów - powiat kielecki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas metod, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci otrzymywali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza propozycja była na bieżąco aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy pokazać na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony www polegająca na ułożeniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się prawidłowo na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność serwisu dogadywana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po ukończeniu przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się expressowo w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są wykonywane profesjonalnie i zgłaszane zaraz po wykonaniu portalu do indeksu Google przy pomocy mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas praca jest we wszelkim calu dobrana do sfery biznesu i grupy docelowej, pod jaką jest programowana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami sekretów. To kreatywna mieszanka wiedzy, z którą chcemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Łagów

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów oraz jakości serwisy. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od masy aspektów. Podstawowe z nich wymieniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu wyceny, z którego warto skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej doprecyzowanego podania kosztu stworzenia strony www. Strony, które projektujemy, wypełniają w pełni zasady wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą szalenie ważną z punktu widzenia Google. Przemyślanie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy też bez wersji edytowalnej. Po skończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa wyczekiwane profity pod postacią: wyświetleń strony, sprowadzeniu kolejnych partnerów biznesowych oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Łagów

Czy masz już swą stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się rozpoznać gdzie jest przyczyna takiej sytuacji. W skład naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest realna oraz nie zawsze jest sensowna. Czasami o wiele lepiej wykonać portal od podstaw przyoszczędzając czas oraz finanse. Wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Częstokroć bywa jednak tak, iż nasza witryna po prostu się postarzała i potrzeba jej nowej odsłony, dlatego też świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa witryny www może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy zatem do kontaktu z dkstrony celem omówienia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy strony istotna jest także obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej efektywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Łagów

Warunkiem efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już we wczesnej fazie jej projektowania, tak aby uniknąć w przyszłości powtórnych wydatków. Niejednokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemem słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwarki Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją strony, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należałoby uczynić aby ulepszyć jej efektywność oraz widoczność w wynikach Google. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z niezwykle istotnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty i artykuły wykorzystując kombinację najważniejszych słów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system wykorzystania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Wypróbuj to!Strony www Łagów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu strony www warto szczególnie wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem witryny, a używalnością. Klienci, a również sami projektanci, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową rzeczą jest skupienie się na oprawie witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć problemów z ustaleniem o czym jest witryna, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy co więcej koncentrują się na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, by dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz odpowiedniej optymalizacji portalu, ale także i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc kiedy odnosisz odczucie, że Wasza witryna www nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł najlepszy okres, by skorzystać z naszych usług. Wykonamy dla was usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wyszukiwarkach. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przedsięwziąć działania. Niejednokrotnie jednak potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci i nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Systematycznie zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących oferty, produktów, zdjęć czy tekstu. Racjonalnie jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga