Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Bodzentyn

Obszar usług: Bodzentyn - powiat kielecki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy solidne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy otrzymywali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy profesjonalne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza oferta była na bieżąco aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy pokazać na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony www polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w taki sposób aby wczytywała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już na wczesnym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu www pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po skończeniu przystosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się szybko w Google ponieważ są wdrażane solidnie i zgłaszane zaraz po uruchomieniu portalu do indeksu Google na podstawie mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas praca jest w każdym aspekcie dobrana do zakresu działalności i grupy finalnej, dla której jest opracowywana. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna kombinacja wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Bodzentyn

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów i jakości serwisy. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od bardzo wielu aspektów. Najważniejsze z nich rozpisaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu wyceny, z którego warto skorzystać w celu prostszego oraz bardziej doprecyzowanego obliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które tworzymy, spełniają w pełni wymagania prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezwykle ważną pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Poprawnie stworzona i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy także bez wersji z systemem edycji treści. Po skończeniu projektu dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa spodziewane profity pod postacią: wyświetleń strony, pozyskaniu kolejnych partnerów oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Bodzentyn

Czy dysponujesz już swą stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy odkryć gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania i nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie znacznie prościej zaprojektować stronę www od nowa przyoszczędzając czas i fundusze. Niemal wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Często jest jednak tak, iż nasza strona www się po prostu zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, dlatego również oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja stron może okazać się nieekonomiczna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy www znacząca jest również obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej efektywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Bodzentyn

Filarem efektu widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już na wczesnym etapie ich projektowania, tak aby uniknąć na przyszłość zbędnych kosztów. Wielokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemami zbyt małej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania witryny, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należałoby zmienić aby uefektywnić jej efektywność oraz widoczność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z fundamentalnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne treści oraz artykuły wykorzystując kombinację zasadniczych wyrazów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Sprawdź to!Strony www Bodzentyn

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu strony należy szczególnie zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem portalu, a funkcjonalnością. Kontrahenci, a także sami wykonawcy, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów podstawową sprawą jest skupienie się na oprawie projektu www. Użytkownik, który znajdzie się na www, nie powinien mieć trudności z zauważeniem o czym jest strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci oprócz tego koncentrują się na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, aby dana witryna pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji witryny www, ale również i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych możliwości. Jeśli masz odczucie, że Wasza strona nie działa prawidłowo, to przyszedł właściwy czas, by się z nami skontaktować. Dokonamy bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu w wynikach wyszukiwania. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was zacząć działania. Niejednokrotnie jednak konieczna jest modernizacja, innym razem już mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w internecie i nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły regularnie zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Rozsądnie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga