Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Nowa Słupia

Obszar usług: Nowa Słupia - powiat kielecki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy solidne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w sieci. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich potrzeb narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza usługa była nieustannie odświeżana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez znaczenia, w jakiej branży działacie i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w taki sposób aby wczytywała się poprawnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już na wczesnym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony internetowej pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli witryna po oddaniu dostosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się bardzo szybko w Google z uwagi na fakt iż są wdrażane fachowo oraz zgłaszane tuż po ukończeniu witryny do indeksacji Google przy pomocy mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas strona internetowa jest we wszelkim aspekcie dobrana do specjalizacji branży oraz grupy finalnej, dla jakiej jest tworzona. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami tajemnic. To owocna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Nowa Słupia

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod kątem kosztów oraz jakości strony www. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od dużo czynników. Te najistotniejsze z nich opracowaliśmy w formie pytań w naszym formularzu wyceny, z którego należałoby skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej szczegółowego oszacowania kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które projektujemy, wypełniają w pełni założenia zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą ogromnie ważną pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Starannie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to wykonujemy zarówno bez wersji edycją treści strony. Po skończeniu projektu dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie nowe profity w postaci: wyświetleń, przyciągnięciu dodatkowej ilości kontrahentów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Nowa Słupia

Czy użytkujesz już własną stronę www, której to użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy odkryć gdzie jest przyczyna takiej sytuacji. W zakres naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa i nie zawsze jest sensowna. Czasami lepiej wykonać stronę www od zera zaoszczędzając czas i środki. Wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Bardzo często bywa jednak tak, że nasza witryna zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej odnowienia, dlatego dodatkowo proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja stron www może okazać się niekorzystna. Zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia szczegółów. Oprócz modernizacji i naprawy portalu www ważna jest również obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej wydajność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Nowa Słupia

Podstawą efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już we wczesnej fazie jej projektowania, tak aby uniknąć na przyszłość kolejnych środków. Często klienci zgłaszają się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania portalu, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy uczynić aby udoskonalić jej kondycję oraz widoczność w wyszukiwarkach. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z fundamentalnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne treści i artykuły wykorzystując kombinację strategicznych słów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system użycia tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Nowa Słupia

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu strony warto przede wszystkim wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem strony, a łatwością w użytkowaniu. Kontrahenci, a ponadto wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów podstawową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie strony. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć problemu z określeniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy dodatkowo koncentrują się na poprawności wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji portalu, lecz i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc gdy masz odczucie, że Twoja strona www nie działa prawidłowo, to nadszedł odpowiedni moment, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy dla was bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji podjąć działania. Często jednak potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już własną stronę www (bądź strony www) w sieci i nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Do tego regularnie zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy treści. Racjonalnie jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny www. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez nas usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga