Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Chęciny

Obszar usług: Chęciny - powiat kielecki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w Internecie. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi klienci dostawali do swoich dłoni produkt lepszy od innych, więc oferujemy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza oferta była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu www polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się idealnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po skończeniu przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się szybko w wyszukiwarce Google ponieważ są projektowane solidnie i zgłaszane tuż po ukończeniu projektu do indeksu Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas strona jest we wszelkim calu dostosowana do specjalności działalności oraz grupy docelowej, dla jakiej jest programowana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami zagadek. To kreatywna mieszanka wiedzy, z którą możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Chęciny

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem kosztów oraz jakości portale. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od dużo aspektów. Te najistotniejsze z nich wymienione są w postaci zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego można skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego oszacowania kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy, wypełniają w pełni warunki zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą zasadniczo znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Porządnie stworzona i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to programujemy również bez wersji edycją treści strony. Po wykonaniu projektu dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny i nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie nowe korzyści pod postacią: większej liczby wyświetleń, przyciągnięciu kolejnych klientów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Chęciny

Czy użytkujesz już swą stronę www, której to funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy zdiagnozować gdzie leży przyczyna takiej sytuacji. W obszar naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna i nie zawsze się opłaca. Czasami znacznie lepiej zrobić portal www od podstaw zachowując czas i środki pieniężne. Wszystko zależy od jej wykonania. Często bywa jednak tak, że nasza strona www tylko się postarzała i potrzeba jej odnowienia, dlatego też proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja strony może okazać się niekorzystna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy portalu www ważna jest również obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej skuteczność i konkurencyjność. Niezwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Chęciny

Fundamentem efektu widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest zatroszczy się o to już w początkowym etapie jej tworzenia, tak aby uniknąć w przyszłości następnych środków. Dosyć często klienci kontaktują się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją portalu, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba uczynić aby udoskonalić jej efektywność i widzialność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z kluczowych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację głównych wyrazów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda wykorzystania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Wypróbuj to!Strony www Chęciny

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania portalu www warto w szczególności wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej stroną graficzną, a wygodą użytkowania. Klienci, a również sami wykonawcy, bardzo różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów zasadniczą sprawą jest skupienie się na wyglądzie portalu www. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć problemu z zauważeniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy oprócz tego koncentrują się na profesjonalizmie wykonania od strony programistycznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz odpowiedniej optymalizacji portalu www, ale również i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych usług. A więc w przypadku gdy masz przeczucie, że Twoja witryna nie działa prawidłowo, to przyszedł zasadny czas, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy dla Państwa bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w Google. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was wziąć się do działania. Nierzadko potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie i nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Do tego regularnie zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy treści. Stosownie jest też regularnie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej kondycję ta pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez nas usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga