Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Chmielnik

Obszar usług: Chmielnik - powiat kielecki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych metod, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci dostawali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Dbamy o to by nasza usługa była stale odświeżana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkowników online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony internetowej polegająca na zaprogramowaniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wczytywała się idealnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność portalu ustalana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony www pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli strona po oddaniu dostosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są wykonywane poprawnie oraz zgłaszane zaraz po uruchomieniu usługi do indeksacji Google na podstawie mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas witryna jest w każdym aspekcie przystosowana do tematyki branży i grupy końcowej, dla jakiej jest opracowywana. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami sekretów. To kreatywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Chmielnik

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów i jakości strony. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od masy czynników. Te najważniejsze z nich opracowaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego można skorzystać w celu prostszego oraz bardziej szczegółowego obliczenia kosztu stworzenia strony www. Witryny, które tworzymy, wypełniają w pełni wymagania wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą szalenie ważną z punktu widzenia wyszukiwarek. Dobrze zaprogramowana i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to wykonujemy też bez wersji z edycją treści. Po ukończeniu usługi dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny i nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie dodatkowe profity w postaci: większych wyświetleń strony, przyciągnięciu kolejnych partnerów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Chmielnik

Czy masz już swoją stronę www, co do której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się rozszyfrować gdzie jest powód niepowodzenia. W obszar naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania i nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie o wiele prościej zaprojektować witrynę www od podstaw oszczędzając czas oraz środki. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Zwykle bywa jednak tak, że nasza www się po prostu zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, toteż proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja portalu może okazać się niekorzystna. Zachęcamy zatem do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy portalu ważna jest także obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej efektywność i konkurencyjność. Koniecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Chmielnik

Podstawą efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest dopilnować tego już we wczesnym etapie ich tworzenia, tak aby uniknąć w przyszłości dodatkowych wydatków. Często kontrahenci zgłaszają się z problemem zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwarki. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom klientów świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją strony, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należałoby uczynić aby podnieść jej kondycję oraz pozycję w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z istotnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści oraz artykuły wykorzystując kombinację głównych słów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda zastosowania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Sprawdź to!Strony www Chmielnik

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu strony warto szczególnie zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem graficznym, a używalnością. Kontrahenci, ale także wykonawcy, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów kluczową sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć dylematów z ustaleniem o czym jest witryna, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy do tego koncentrują się na profesjonalizmie wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji witryny, lecz i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas strony www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszej oferty. Więc jeżeli masz przeczucie, że Państwa strona nie działa właściwie, to nadszedł zasadny moment, by się do nas zgłosić. Przeprowadzimy dla was usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w wynikach wyszukiwania. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zabrać się za działania. Niejednokrotnie jednak konieczna jest modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Do tego regularnie zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy tekstu. Bardzo dobrze jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny www. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan owa pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga