Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Morawica

Obszar usług: Morawica - powiat kielecki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych metod, które zdobędą dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza propozycja była na bieżąco udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu www polegająca na ułożeniu struktury strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się prawidłowo na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już na wczesnym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli strona po oddaniu przystosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się bardzo szybko w wyszukiwarce Google ponieważ są wykonywane fachowo oraz zgłaszane tuż po uruchomieniu portalu do indeksu Google przy pomocy mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie przystosowana do tematyki branży i grupy docelowej, dla jakiej jest opracowywana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna mieszanka wiedzy, z którą chcielibyśmy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Morawica

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów i jakości strony www. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od mnóstwa aspektów. Najważniejsze z nich wymienione są w postaci pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego warto skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej precyzyjnego oszacowania ceny stworzenia strony www. Witryny, które tworzymy, spełniają w pełni warunki odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą ogromnie znaczącą pod kątem widzenia Google. Prawidłowo stworzona i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy zarówno bez wersji z edycją treści. Po wykonaniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny i nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie spodziewane profity w postaci: większej liczby wyświetleń, zgromadzeniu nowych kontrahentów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Morawica

Czy dysponujesz już swoją stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z nami, a postaramy się odkryć gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. W obszar naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna oraz nie zawsze jest opłacalna. Czasami o wiele lepiej wykonać stronę www od nowa przyoszczędzając czas oraz środki. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Bardzo często bywa jednak tak, że nasza witryna zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej modernizacji, dlatego też świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa witryn może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia koniecznych aspektów. Oprócz modernizacji lub naprawy strony ważna jest także obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej skuteczność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Morawica

Warunkiem efektu widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej dopilnować tego już w początkowej fazie ich tworzenia, aby uniknąć w przyszłości późniejszych środków. Wielokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemami mało widocznej lub wcale niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom klientów proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania strony internetowej, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należy zmienić aby udoskonalić jej efektywność oraz widzialność w wyszukiwarkach. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z istotnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty i artykuły wykorzystując kombinację ważnych słów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda użycia tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Sprawdź to!Strony www Morawica

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania strony internetowej warto przede wszystkim zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej stroną graficzną, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, ale także wykonawcy, odmiennie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną rzeczą jest skupienie się na wyglądzie witryny. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć dylematu z ustaleniem do czego nawiązuje witryna www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy dodatkowo zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji witryny, lecz i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych kompetencji. A więc gdy masz odczucie, że Twoja strona nie działa właściwie, to nadszedł zasadny czas, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w wynikach wyszukiwarek. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przystąpić do działania. Czasem potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci i nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Nieustannie zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy treści. Racjonalnie jest też regularnie wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga