Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ kielecki

Obszar usług: Kielce, Bieliny, Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Łagów, Łopuszno, Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Piekoszów, Pierzchnica, Raków, Sitkówka-Nowiny, Strawczyn, Zagnańsk.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy wartościowe projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza usługa była systematycznie dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu internetowego polegająca na ułożeniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się prawidłowo na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już na wczesnym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli strona po wgraniu na serwer przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się bardzo szybko w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wdrażane solidnie i zgłaszane zaraz po uruchomieniu portalu do indeksu Google za pomocą mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas strona jest we wszelkim calu przystosowana do specjalności biznesu i grupy końcowej, dla której jest opracowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
kielecki

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne odnośnie ceny i jakości strony www. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od wielu aspektów. Te podstawowe z nich wymieniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu, z którego warto skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej doprecyzowanego oszacowania ceny stworzenia strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni wymagania prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą szczególnie ważną pod kątem widzenia wyszukiwarek. Dobrze zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kreujemy też bez wersji edytowalnej. Po skończeniu projektu dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa spodziewane profity pod postacią: większych wyświetleń, zgromadzeniu większej ilości partnerów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
kielecki

Czy użytkujesz już własną stronę www, której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się sprecyzować gdzie leży przyczyna problemu. W zakres naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania oraz nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie o wiele lepiej zaprojektować stronę od początku oszczędzając czas oraz finanse. Prawie wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Zwykle bywa jednak tak, że nasza witryna www się po prostu postarzała i potrzeba jej odświeżenia, toteż oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja witryny www może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy zatem do kontaktu z nami celem ustalenia szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy portalu www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej wydajność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
kielecki

Filarem efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Dobrze jest zadbać o to już we wczesnej fazie ich projektowania, tak aby uniknąć w przyszłości zbędnych nakładów pieniężnych. Bardzo często klienci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co trzeba uczynić aby uefektywnić jej efektywność oraz widzialność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, a jednocześnie jednym z istotnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe treści i artykuły wykorzystując kombinację głównych wyrazów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda wykorzystania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Zapytaj o szczegóły!Strony www kielecki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu portalu www należy przede wszystkim zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem, a funkcjonalnością. Klienci, ale także projektanci, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów kluczową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej strony. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć trudności z zauważeniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci ponadto zwracają uwagę na solidność wykonania od strony technicznej, aby dana witryna pojawiła się wysoko w wyszukiwarce opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji strony www, ale także i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych kompetencji. Gdy masz przeczucie, że Wasza witryna www nie działa prawidłowo, to nadszedł dogodny okres, by się do nas zgłosić. Przeprowadzimy dla Państwa usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wynikach Google. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji rozpocząć działania. Niejednokrotnie jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w sieci i nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Systematycznie zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy tekstu. Bardzo dobrze jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję owa pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga