Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Zakliczyn

Obszar usług: Zakliczyn - powiat tarnowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas metod, które pozyskają dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w Internecie. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich dłoni produkt lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza propozycja była stale dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w taki sposób aby wczytywała się idealnie na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się szybko w Google ponieważ są projektowane solidnie oraz zgłaszane zaraz po uruchomieniu projektu do indeksacji Google przy pomocy mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie dobrana do niuansów działalności i grupy końcowej, pod jaką jest tworzona. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami zagadek. To kreatywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Zakliczyn

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod kątem kosztów i jakości portale. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od wielu aspektów. Te najistotniejsze z nich wymienione są w postaci pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego można skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej doprecyzowanego obliczenia kosztu wykonania strony www. Strony, które tworzymy, wypełniają w pełni założenia poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą szalenie ważną z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Rzetelnie zakodowana i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to tworzymy także bez wersji z edycją treści. Po ukończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa spodziewane profity pod postacią: wyświetleń, przyciągnięciu kolejnych klientów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Zakliczyn

Czy masz już własną stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy dojść gdzie leży powód takiej sytuacji. W zakres działania naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania i nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie znacznie lepiej zaprojektować portal od początku zaoszczędzając czas i środki finansowe. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Z reguły jest jednak tak, że nasza strona www po prostu się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, toteż oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa strony może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy zatem do kontaktu z nami celem omówienia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji oraz naprawy strony znacząca jest także obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej skuteczność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Zakliczyn

Warunkiem efektywnej widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto dopilnować tego już we wczesnej fazie jej projektowania, aby uniknąć na przyszłość powtórnych środków. Dość często kontrahenci kontaktują się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co powinno się zmienić aby usprawnić jej kondycję i widoczność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z fundamentalnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację głównych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system użycia tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Sprawdź to!Strony www Zakliczyn

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu strony www należy przede wszystkim zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej stroną wizualną, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, ale również projektanci, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów zasadniczą sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej strony. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć problemu z określeniem czego dotyczy witryna, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci co więcej zwracają uwagę na solidność wykonania od strony technicznej, aby dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji portalu, ale również i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych usług. A więc jeśli masz wrażenie, że Wasza strona www nie działa prawidłowo, to przyszedł właściwy okres, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w wynikach Google. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was przejść do działania. Nierzadko potrzebny jest kompletny remont, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w sieci i nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Systematycznie zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy treści. Bardzo dobrze jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez nas usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga