Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Żabno

Obszar usług: Żabno - powiat tarnowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w Google. Skorzystaj z naszych metod, które pozyskają dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi klienci dostawali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc proponujemy wartościowe projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza propozycja była permanentnie dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez względu na to, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkowników online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu www polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się poprawnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność portalu omawiana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po przekazaniu przystosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się błyskawicznie w Google gdyż są projektowane fachowo oraz zgłaszane tuż po ukończeniu witryny do indeksu Google za pomocą mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas strona jest we wszelkim aspekcie dostosowana do tematyki działalności i grupy końcowej, dla której jest programowana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami zagadek. To owocna kompozycja wiedzy, z jaką chcemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Żabno

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny i jakości wizytówki stron www. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od dużo aspektów. Te podstawowe z nich wypisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego obliczenia ceny stworzenia strony www. Witryny, które tworzymy, spełniają w pełni warunki zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą szalenie ważną pod kątem widzenia wyszukiwarek internetowych. Sumiennie wykonana i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kreujemy zarówno bez wersji z edycją treści. Po skończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa oczekiwane profity pod postacią: większych wyświetleń strony, sprowadzeniu nowych kontrahentów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Żabno

Czy dysponujesz już swą stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się wskazać gdzie jest powód problemu. W obszar naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa oraz nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie o wiele lepiej zaprojektować portal www od nowa przyoszczędzając czas oraz pieniądze. Wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Ogólnie jest jednak tak, iż nasza witryna www tylko się postarzała i potrzeba jej modernizacji, dlatego dodatkowo oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja portalu www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy strony istotna jest także obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej efektywność i konkurencyjność. Koniecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Żabno

Podstawą efektu widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już na wczesnym etapie jej projektowania, tak aby zapobiec w przyszłości kolejnych kosztów. Dość często kontrahenci kontaktują się z problemem zbyt małej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją strony, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co powinno się uczynić aby podnieść jej kondycję i widoczność w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z niezwykle istotnych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty i artykuły wykorzystując kombinację głównych słów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Sprawdź to!Strony www Żabno

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia strony internetowej należy przede wszystkim wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a łatwością w obsłudze. Klienci, ale także sami projektanci, różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową sprawą jest skupienie się na wyglądzie portalu. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć trudności z zauważeniem o czym jest witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy co więcej skupiają się na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, aby dana strona pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji portalu, ale również i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc w przypadku gdy masz wrażenie, że Wasza strona nie działa właściwie, to przyszedł odpowiedni czas, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy dla Państwa bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu w wynikach wyszukiwania. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was wziąć się do działania. Często potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci i nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego regularnie zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących oferty, produktów, zdjęć czy tekstu. Rozsądnie jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Z tego względu nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga