Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Radłów

Obszar usług: Radłów - powiat tarnowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych gotowych metod, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w sieci. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich potrzeb narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy wartościowe projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza usługa była permanentnie odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się prawidłowo na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność strony omawiana jest już w początkowym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli witryna po skończeniu przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są projektowane solidnie i zgłaszane tuż po wykonaniu witryny do indeksu Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas strona jest we wszelkim calu dostosowana do sfery branży i grupy finalnej, dla której jest programowana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Radłów

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości wizytówki stron. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od wielu aspektów. Najważniejsze z nich rozpisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego zachęcamy skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej szczegółowego obliczenia ceny wykonania strony www. Strony, które tworzymy, wypełniają w pełni zasady wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą ogromnie istotną pod kątem widzenia wyszukiwarek internetowych. Poprawnie stworzona i zoptymalizowana strona ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy również bez wersji z systemem edycji. Po ukończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity w postaci: większej liczby wyświetleń, przyciągnięciu więcej klientów oraz zleceń. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Radłów

Czy posiadasz już swoją stronę www, której to użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się rozstrzygnąć gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W skład naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna i nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie o wiele lepiej zaprojektować witrynę od początku zaoszczędzając czas oraz pieniądze. Prawie wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Ogólnie jest jednak tak, iż nasza witryna się po prostu zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, dlatego też wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja portalu może okazać się nieopłacalna. Zatem zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji lub naprawy portalu www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej sprawność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Radłów

Podstawą efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już na wczesnym etapie jej projektowania, tak aby zapobiec na przyszłość kolejnych środków pieniężnych. Wielokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania strony www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy zmienić aby podciągnąć jej kondycję oraz widzialność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z najistotniejszych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych strategicznych wyrazów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Radłów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu portalu należy szczególnie zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem, a użytkowością. Kontrahenci, jak też sami projektanci, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej projektu. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć kłopotu z zauważeniem do czego odnosi się witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy poza tym koncentrują się na rzetelność wykonania od strony programistycznej, by dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji portalu www, lecz i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych usług. Jeżeli masz wrażenie, że Wasza strona nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł zasadny okres, by się do nas zgłosić. Przeprowadzimy dla Państwa usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny www w wyszukiwarkach. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was podjąć działania. Nierzadko jednak konieczny jest generalny remont, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w internecie i nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Z reguły stale zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy treści. Bardzo dobrze jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję owa pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga