Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Ciężkowice

Obszar usług: Ciężkowice - powiat tarnowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych gotowych metod, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza oferta była nieustannie udoskonalana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony internetowej polegająca na zakodowaniu źródła kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się idealnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność strony omawiana jest już w początkowym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli strona po oddaniu przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się expressowo w wyszukiwarce Google gdyż są wdrażane poprawnie i zgłaszane zaraz po wykonaniu projektu do indeksacji Google przy pomocy mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas witryna internetowa jest w każdym aspekcie dobrana do sektora biznesu oraz grupy docelowej, pod jaką jest programowana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami tajemnic. To efektywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Ciężkowice

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod względem kosztów oraz jakości portale. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od masy czynników. Podstawowe z nich rozpisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego można skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej doprecyzowanego wyliczenia kosztu stworzenia strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni zasady poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niesłychanie znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Porządnie zaprogramowana i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to programujemy zarówno bez wersji edycją treści strony. Po ukończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie wyczekiwane profity pod postacią: wyświetleń, sprowadzeniu nowych partnerów biznesowych oraz zapytań. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Ciężkowice

Czy masz już swoją stronę www, której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy sprecyzować gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W skład naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania oraz nie zawsze jest warta. Czasami o wiele prościej zrobić portal od zera przyoszczędzając czas oraz fundusze. Praktycznie wszystko zależy od jej wykonania. Zwykle jest jednak tak, że nasza strona www się po prostu zestarzała i potrzebuje odświeżenia, dlatego również świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa stron www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy zatem do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia koniecznych aspektów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy witryny www znacząca jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej sprawność i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z nami celem ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Ciężkowice

Warunkiem efektywnej widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest dopilnować tego już w początkowym etapie ich tworzenia, aby uniknąć w przyszłości niepotrzebnych środków. Dość często klienci kontaktują się z problemem mało widocznej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją witryny www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należałoby uczynić aby podciągnąć jej kondycję oraz pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, a zarazem jednym z najistotniejszych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe treści oraz artykuły z wykorzystaniem głównych wyrazów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Ciężkowice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania witryny należy przede wszystkim wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem witryny, a łatwością w użytkowaniu. Kontrahenci, ale także sami wykonawcy, odmiennie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów podstawową sprawą jest skupienie się na oprawie strony. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć kłopotów z zauważeniem do czego odnosi się strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci ponadto skupiają się na profesjonalizmie wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji www, ale także i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszej oferty. A więc gdy masz wrażenie, że Twoja strona www nie działa właściwie, to nadszedł właściwy moment, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla was usługę darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w wynikach wyszukiwarek. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa rozpocząć działania. Często konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już własną stronę (bądź strony) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Systematycznie zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy tekstu. Mądrze jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga