Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Wojnicz

Obszar usług: Wojnicz - powiat tarnowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych metod, które zdobędą dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy dostawali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza oferta była stale odświeżana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu www polegająca na ułożeniu struktury kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się poprawnie na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już na wczesnym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli strona po wgraniu na serwer dostosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się bardzo szybko w wyszukiwarce gdyż są wdrażane solidnie i zgłaszane tuż po wykonaniu projektu do indeksu Google przy pomocy mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas praca jest we wszelkim aspekcie przystosowana do sektora branży i grupy końcowej, dla jakiej jest tworzona. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami sekretów. To efektywna kombinacja wiedzy, z którą możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Wojnicz

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod względem kosztów oraz jakości wizytówki stron www. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od wielu czynników. Podstawowe z nich wymieniliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego warto skorzystać w celu prostszego i bardziej precyzyjnego podania ceny wykonania strony www. Witryny, które tworzymy, wypełniają w pełni zasady wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą szczególnie istotną z punktu widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Umiejętnie wykonana i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy również bez wersji z systemem edycji treści. Po ukończeniu projektu dostajesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa spodziewane profity w postaci: większej liczby wyświetleń, pozyskaniu dodatkowej ilości kontrahentów oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Wojnicz

Czy użytkujesz już swoją stronę www, której to użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy wybadać gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. W skład naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest realna oraz nie zawsze ma sens. Czasami lepiej zrobić stronę od zera oszczędzając czas i środki pieniężne. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza witryna zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej modernizacji, toteż świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja witryn może okazać się niekorzystna. Zapraszamy więc do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia niezbędnych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy portalu istotna jest także obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej sprawność i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Wojnicz

Fundamentem efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej zadbać o to już w początkowym etapie ich tworzenia, tak aby zapobiec w przyszłości dodatkowych wydatków. Dosyć często klienci kontaktują się z problemami mało widocznej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania witryny www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co powinno się uczynić aby podciągnąć jej efektywność oraz widzialność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z bardzo ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty i artykuły wykorzystując kombinację głównych słów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda zastosowania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Wojnicz

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu portalu www należy przede wszystkim wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem, a wygodą użytkowania. Klienci, jak też projektanci, różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny www. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć dylematu z ustaleniem o czym jest witryna www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy dodatkowo przywiązują uwagę na profesjonalizmie wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji portalu www, ale również i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych kompetencji. A więc w wypadku gdy masz przeczucie, że Wasza witryna nie działa właściwie, to przyszedł odpowiedni okres, by skorzystać z naszej usługi. Wykonamy dla was usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny www w wynikach wyszukiwarek. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji przejść do działania. Często bywa tak że konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły systematycznie zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Racjonalnie jest też cyklicznie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Z tego względu nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga