Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Ryglice

Obszar usług: Ryglice - powiat tarnowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych gotowych metod, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w sieci. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci dostawali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza propozycja była systematycznie udoskonalana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony www polegająca na zakodowaniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony www pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po ukończeniu dostosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w wyszukiwarce ponieważ są wdrażane poprawnie oraz zgłaszane zaraz po ukończeniu portalu do indeksu Google przy pomocy mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna internetowa jest w każdym aspekcie dostosowana do tematyki biznesu oraz grupy finalnej, dla jakiej jest tworzona. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami zagadek. To kreatywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Ryglice

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości serwisy. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od wielu aspektów. Podstawowe z nich wymieniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego można skorzystać w celu prostszego i bardziej doprecyzowanego obliczenia kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które projektujemy, wypełniają w pełni warunki odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezmiernie znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarek. Rzetelnie stworzona i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy zarówno bez wersji z edycją treści. Po wykonaniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny i nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity pod postacią: wyświetleń strony, przyciągnięciu kolejnych klientów oraz zapytań. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Ryglice

Czy dysponujesz już swą stronę www, której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy zdiagnozować gdzie leży powód problemu. W zakres naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania oraz nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie o wiele lepiej wykonać portal www od nowa zaoszczędzając czas oraz środki pieniężne. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Zwykle jest jednak tak, że nasza strona www po prostu się zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, dlatego też proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja portalu www może okazać się niekorzystna. Zatem zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy witryny www istotna jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej wydajność i konkurencyjność. Niezwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Ryglice

Filarem efektywnej widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już w początkowej fazie jej projektowania, aby zapobiec w przyszłości niepotrzebnych wydatków. Niejednokrotnie klienci kontaktują się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania portalu www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co trzeba uczynić aby udoskonalić jej kondycję oraz widzialność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, i jednocześnie jednym z kluczowych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych wyrazów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system wykorzystania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Ryglice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia witryny www należy przede wszystkim zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem portalu, a użytkowością. Kontrahenci, a również projektanci, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną rzeczą jest skupienie się na oprawie strony www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć dylematu z zauważeniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy oprócz tego zwracają uwagę na solidność wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji strony, lecz i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych kompetencji. Jeżeli masz wrażenie, że Państwa strona nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł dogodny okres, by skorzystać z naszej oferty. Przeprowadzimy dla Państwa usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach wyszukiwarek. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zabrać się za działania. Często bywa tak że potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci i nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Systematycznie zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących oferty, towarów, fotografii czy treści. Stosownie jest też regularnie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


A zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga