Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Tuchów

Obszar usług: Tuchów - powiat tarnowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych metod, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w Internecie. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza usługa była permanentnie odświeżana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność strony ustalana jest już w początkowym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli strona po skończeniu przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w Google ponieważ są wykonywane fachowo oraz zgłaszane zaraz po uruchomieniu portalu do indeksacji Google za pomocą mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas praca jest w każdym calu przystosowana do specjalizacji biznesu i grupy docelowej, pod jaką jest tworzona. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami tajemnic. To efektywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Tuchów

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów i jakości serwisy. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od dużo aspektów. Najistotniejsze z nich opracowaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu, z którego zachęcamy skorzystać w celu prostszego oraz bardziej precyzyjnego podania ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Strony, które tworzymy, spełniają w pełni zasady zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezwykle znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Porządnie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to tworzymy także bez wersji z systemem edycji. Po ukończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny oraz nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie nowe profity w postaci: wyświetleń, przyciągnięciu kolejnych partnerów oraz zleceń. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Tuchów

Czy masz już własną stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się dokonać analizy gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W obszar naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna oraz nie zawsze jest sensowna. Czasami znacznie prościej wykonać witrynę od nowa zachowując czas i pieniądze. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Z reguły jest jednak tak, iż nasza witryna się po prostu zestarzała i potrzebuje odnowienia, dlatego też świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja witryny może okazać się nieekonomiczna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z z naszą agencją celem omówienia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy witryny www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej użytkowość i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z nami celem ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Tuchów

Warunkiem efektywnej widoczności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto dopilnować tego już w początkowej fazie ich tworzenia, tak aby uniknąć w przyszłości zbędnych nakładów pieniężnych. Dosyć często klienci zgłaszają się z problemem mało widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwania Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją strony www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należałoby zmienić aby polepszyć jej kondycję oraz widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z najistotniejszych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych głównych słów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda użycia jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Tuchów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia strony należy szczególnie wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem portalu, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, a również projektanci, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową sprawą jest skupienie się na wyglądzie projektu www. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć problemów z określeniem do czego odnosi się witryna, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy dodatkowo zwracają uwagę na poprawności wykonania od strony programistycznej, by dana strona pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji strony, ale również i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych usług. A więc w przypadku kiedy masz przeczucie, że Państwa strona nie działa prawidłowo, to przyszedł dobry czas, by się z nami skontaktować. Dokonamy dla was nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny w Google. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji zabrać się za działania. Nierzadko jednak potrzebny jest kompletny remont, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Do tego cyklicznie zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy tekstu. Racjonalnie jest też regularnie wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez nas usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga