Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Szczawno-Zdrój

Obszar usług: Szczawno-Zdrój - powiat wałbrzyski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych gotowych metod, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w Internecie. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy otrzymywali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy wartościowe tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza propozycja była na bieżąco udoskonalana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy pokazać na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na zakodowaniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się poprawnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli strona po skończeniu przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce Google gdyż są wykonywane fachowo i zgłaszane zaraz po wykonaniu usługi do indeksu Google za pomocą mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie dobrana do gałęzi biznesu oraz grupy finalnej, dla której jest tworzona. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami tajemnic. To owocna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Szczawno-Zdrój

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów i jakości portale. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od wielu aspektów. Te najistotniejsze z nich rozpisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego zachęcamy skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej szczegółowego oszacowania wartości wykonania strony www. Witryny, które projektujemy, spełniają w pełni założenia poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezwykle znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarek. Starannie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma podstawowe znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy także bez wersji z systemem edycji treści. Po ukończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie wyczekiwane profity w postaci: większej liczby wyświetleń, przyciągnięciu dodatkowych kontrahentów oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Szczawno-Zdrój

Czy dysponujesz już swą stronę www, której to funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy dojść gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. W skład naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa oraz nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie znacznie lepiej zaprojektować witrynę www od nowa zaoszczędzając czas i pieniądze. Wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Często bywa jednak tak, że nasza strona tylko się postarzała i potrzeba jej odnowienia, toteż świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja witryny www może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy więc do kontaktu z nami w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy portalu www istotna jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej produktywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Szczawno-Zdrój

Warunkiem efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej zadbać o to już w pierwszej fazie ich tworzenia, tak aby zapobiec na przyszłość niepotrzebnych wydatków. Wielokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania portalu, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należałoby uczynić aby usprawnić jej efektywność i pozycję w wyszukiwarkach. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z fundamentalnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych głównych słów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Wypróbuj to!Strony www Szczawno-Zdrój

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia portalu warto w szczególności zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem strony, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, jak też wykonawcy, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną rzeczą jest skupienie się na wyglądzie projektu. Użytkownik, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć problemów z zauważeniem o czym jest witryna www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy oprócz tego skupiają się na dokładności wykonania od strony technicznej, by dana witryna pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz prawidłowej optymalizacji portalu, ale także i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszej oferty. A więc jeśli odnosisz przeczucie, że Wasza witryna nie działa właściwie, to przyszedł zasadny czas, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla Państwa usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny w wynikach Google. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji przystąpić do działania. Często jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Do tego regularnie zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy tekstu. Bardzo dobrze jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga