Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Boguszów-Gorce

Obszar usług: Boguszów-Gorce - powiat wałbrzyski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich potrzeb narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy solidne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza propozycja była na bieżąco udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, w jakiej branży działacie i jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na zaprogramowaniu struktury strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się dobrze na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony omawiana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli strona po skończeniu dostosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się błyskawicznie w Google z uwagi na fakt iż są wdrażane solidnie oraz zgłaszane tuż po skończeniu witryny do indeksacji Google na podstawie mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas witryna internetowa jest w każdym aspekcie przystosowana do specjalności branży i grupy końcowej, pod jaką jest przygotowywana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami zagadek. To owocna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Boguszów-Gorce

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów i jakości serwisy. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od mnóstwa aspektów. Te podstawowe z nich przedstawiliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego warto skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego podania wartości wykonania strony www. Serwisy, które projektujemy, spełniają w pełni zasady prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezwykle znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Starannie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to programujemy też bez wersji edytowalnej. Po skończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie nowe profity pod postacią: większych wyświetleń strony, zgromadzeniu dodatkowej ilości kontrahentów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Boguszów-Gorce

Czy posiadasz już swoją stronę www, której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się wskazać gdzie jest przyczyna problemu. W obszar naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa i nie zawsze jest opłacalna. Czasami o wiele lepiej wykonać stronę od podstaw oszczędzając czas oraz środki pieniężne. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza witryna www najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, dlatego dodatkowo świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja strony www może okazać się niekorzystna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy witryny www istotna jest też obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej skuteczność i konkurencyjność. Koniecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Boguszów-Gorce

Podstawą efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto zatroszczy się o to już w początkowej fazie jej tworzenia, tak aby zapobiec na przyszłość niepotrzebnych środków. Bardzo często kontrahenci kontaktują się z problemami słabej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania strony www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy uczynić aby ulepszyć jej kondycję i widoczność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z bardzo ważnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne treści i artykuły z wykorzystaniem ważnych słów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Wypróbuj to!Strony www Boguszów-Gorce

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania strony www warto w szczególności zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem graficznym, a użytecznością. Klienci, a ponadto projektanci, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym projektu www. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć dylematu z ustaleniem czego dotyczy strona, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy poza tym przywiązują uwagę na rzetelność wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji portalu, ale także i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych usług. Więc jeżeli odnosisz przeczucie, że Wasza strona www nie działa właściwie, to nadszedł idealny czas, by się do nas zgłosić. Przeprowadzimy dla was usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony www w Google. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was przystąpić do działania. Czasem potrzebny jest kompletny remont, innym razem już mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w internecie i nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Stale zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy tekstu. Bardzo dobrze jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga