Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Jedlina-Zdrój

Obszar usług: Jedlina-Zdrój - powiat wałbrzyski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza usługa była na bieżąco dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na ułożeniu kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się prawidłowo na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność portalu omawiana jest już na wczesnym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli witryna po skończeniu przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się bardzo szybko w Google gdyż są wykonywane poprawnie i zgłaszane zaraz po skończeniu witryny do indeksacji Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas praca jest w każdym aspekcie przystosowana do sfery branży oraz grupy finalnej, dla jakiej jest programowana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami sekretów. To efektywna kompozycja wiedzy, z jaką możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Jedlina-Zdrój

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów oraz jakości portale. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od wielu czynników. Najistotniejsze z nich przedstawiliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego warto skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej doprecyzowanego podania wartości stworzenia strony www. Portale, które tworzymy, spełniają w pełni założenia prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą zasadniczo istotną pod kątem widzenia Google. Przemyślanie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to programujemy również bez wersji z edycją treści. Po wykonaniu pracy otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty i nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa oczekiwane korzyści w postaci: odsłon strony, zgromadzeniu większej ilości klientów oraz zleceń. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Jedlina-Zdrój

Czy dysponujesz już swoją stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy rozszyfrować gdzie leży powód problemu. W obszar naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna i nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie znacznie lepiej wykonać portal www od początku zachowując czas oraz środki pieniężne. Wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Z reguły jest jednak tak, że nasza strona www najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, toteż oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa strony www może okazać się nieopłacalna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia koniecznych aspektów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy strony www ważna jest również obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej użytkowość i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z nami w celu ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Jedlina-Zdrój

Filarem efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest dopilnować tego już w początkowym etapie jej tworzenia, aby zapobiec na przyszłość niepotrzebnych środków. Niejednokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemem słabej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwania. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją portalu www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należałoby uczynić aby uefektywnić jej kondycję oraz pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z niezwykle istotnych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację istotnych wyrazów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Jedlina-Zdrój

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu strony warto szczególnie zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a łatwością w obsłudze. Klienci, a także projektanci, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów istotną sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu www. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć kłopotów z zauważeniem do czego odnosi się witryna, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy do tego skupiają się na solidność wykonania od strony technicznej, by dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej i poprawnej optymalizacji portalu www, ale również i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc w wypadku gdy odnosisz przeczucie, że Twoja witryna www nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł najlepszy okres, by skorzystać z naszej oferty. Przeprowadzimy dla was usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w wynikach wyszukiwarek. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji podjąć działania. Często jednak potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci i nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Nieustannie zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy tekstu. Dobrze jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony www. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga