Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Głuszyca

Obszar usług: Głuszyca - powiat wałbrzyski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas metod, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w Internecie. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich potrzeb narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy profesjonalne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza oferta była stale odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu internetowego polegająca na ułożeniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już na wczesnym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po wgraniu na serwer dostosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się szybko w Google ponieważ są wykonywane fachowo oraz zgłaszane tuż po ukończeniu projektu do indeksu Google przy pomocy mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie przystosowana do tematyki biznesu oraz grupy finalnej, dla jakiej jest tworzona. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami tajemnic. To funkcjonalna mieszanka wiedzy, z którą chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Głuszyca

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie ceny oraz jakości strony www. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od masy czynników. Najistotniejsze z nich rozpisaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego zachęcamy skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej szczegółowego obliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które tworzymy, spełniają w pełni wymogi poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą szalenie ważną pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Prawidłowo zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to programujemy także bez wersji z systemem edycji treści. Po ukończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa wyczekiwane profity pod postacią: odsłon strony, pozyskaniu dodatkowej ilości klientów oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Głuszyca

Czy dysponujesz już swą stronę www, której to funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się wziąć pod lupę gdzie jest przyczyna takiej sytuacji. W skład naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna oraz nie zawsze jest warta. Czasami znacznie lepiej wykonać portal od nowa zachowując czas i środki. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Ogólnie jest jednak tak, iż nasza strona tylko się zestarzała i potrzebuje odświeżenia, dlatego też oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja witryn może okazać się niekorzystna. Zapraszamy więc do kontaktu z z naszą agencją w celu ustalenia koniecznych aspektów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy strony www ważna jest także obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej sprawność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Głuszyca

Fundamentem efektu widoczności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zatroszczy się o to już w początkowym etapie ich projektowania, tak aby zapobiec w przyszłości późniejszych wydatków. Wielokrotnie kontrahenci kontaktują się z problemem zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją strony www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należy uczynić aby poprawić jej efektywność i pozycję w Google. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z niezwykle istotnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe treści i artykuły z wykorzystaniem strategicznych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system użycia jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Głuszyca

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu strony internetowej warto szczególnie zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem witryny, a funkcjonalnością. Kontrahenci, jak również sami projektanci, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej strony www. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć kłopotów z określeniem o czym jest witryna, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy poza tym koncentrują się na profesjonalizmie wykonania od strony programistycznej, by dana witryna pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji www, lecz i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych usług. A więc w przypadku gdy odnosisz przeczucie, że Twoja witryna nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł najlepszy moment, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny w wynikach wyszukiwania. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa przystąpić do działania. Często potrzebny jest kompletny remont, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już własną stronę (bądź strony) w internecie i nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły okresowo zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, fotografii czy treści. Dobrze jest też czasem wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga