Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ wałbrzyski

Obszar usług: Wałbrzych, Mieroszów, Stare Bogaczowice, Walim, Boguszów-Gorce, Jedlina-Zdrój, Szczawno-Zdrój, Czarny Bór, Głuszyca.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w sieci. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza propozycja była na bieżąco aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu internetowego polegająca na ułożeniu kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się dobrze na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już w początkowym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu www pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się szybko w wyszukiwarce gdyż są projektowane poprawnie i zgłaszane tuż po ukończeniu witryny do indeksu Google za pomocą mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas praca jest w każdym aspekcie dobrana do tematyki biznesu oraz grupy finalnej, dla której jest przygotowywana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami sekretów. To owocna kombinacja wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
wałbrzyski

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod względem ceny i jakości strony www. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od mnóstwa aspektów. Najważniejsze z nich wymienione są w formie zapytań w naszym formularzu, z którego warto skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej precyzyjnego obliczenia ceny stworzenia strony www. Portale, które tworzymy, spełniają w pełni założenia poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą niesłychanie istotną z punktu widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Porządnie zaprogramowana i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to tworzymy też bez wersji edycją treści strony. Po ukończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie spodziewane korzyści w postaci: większej liczby wyświetleń, pozyskaniu więcej partnerów biznesowych oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
wałbrzyski

Czy użytkujesz już swą stronę www, której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się rozgryźć gdzie leży powód takiej sytuacji. W skład naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna oraz nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie o wiele lepiej zaprojektować witrynę www od nowa zaoszczędzając czas oraz finanse. Niemal wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Często bywa jednak tak, iż nasza www się po prostu postarzała i potrzeba jej odświeżenia, dlatego również proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja witryny może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia koniecznych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy www ważna jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej użytkowość i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
wałbrzyski

Fundamentem efektu widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zadbać o to już na samym początku jej projektowania, tak aby uniknąć na przyszłość następnych kosztów. Dość często klienci kontaktują się z problemami słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją strony, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należy uczynić aby uefektywnić jej efektywność i widoczność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z niezwykle istotnych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści i artykuły wykorzystując kombinację najważniejszych słów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda wykorzystania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Wypróbuj to!Strony www wałbrzyski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania strony internetowej należy przede wszystkim wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem graficznym, a używalnością. Klienci, jak również sami projektanci, różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej witryny. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć dylematów z określeniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci oprócz tego koncentrują się na profesjonalizmie wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji portalu, lecz i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych usług. Jeżeli odnosisz wrażenie, że Wasza witryna www nie działa prawidłowo, to przyszedł dobry moment, by skorzystać z naszej usługi. Wykonamy dla Państwa usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony www w wynikach Google. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przedsięwziąć działania. Nierzadko potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w internecie i nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły ciągle zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy tekstu. Rozsądnie jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga