Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Mieroszów

Obszar usług: Mieroszów - powiat wałbrzyski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas metod, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza usługa była stale udoskonalana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w taki sposób aby wczytywała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już w początkowym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po oddaniu przygotowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się bardzo szybko w Google z uwagi na fakt iż są wykonywane solidnie oraz zgłaszane tuż po skończeniu usługi do indeksu Google na podstawie mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas praca jest we wszelkim aspekcie przystosowana do zakresu branży i grupy docelowej, pod jaką jest przygotowywana. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami zagadek. To owocna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Mieroszów

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów oraz jakości wizytówki stron. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu aspektów. Najważniejsze z nich rozpisaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego można skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego wyliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni założenia prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą szczególnie ważną pod kątem widzenia Google. Rzetelnie zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to tworzymy też bez wersji edytowalnej. Po ukończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity w postaci: większej liczby odsłon, pozyskaniu więcej partnerów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Mieroszów

Czy masz już swą stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się rozstrzygnąć gdzie leży przyczyna takiej sytuacji. W zakres działania naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa oraz nie zawsze jest sensowna. Czasami lepiej zaprojektować witrynę www od początku przyoszczędzając czas i pieniądze. Prawie wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Często jest jednak tak, że nasza strona po prostu się zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, dlatego dodatkowo świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja witryn może okazać się nieekonomiczna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy www istotna jest też obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej użytkowość i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z nami celem omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Mieroszów

Podstawą efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zadbać o to już z początku jej tworzenia, aby uniknąć w przyszłości kolejnych środków pieniężnych. Dosyć często kontrahenci kontaktują się z problemem zbyt małej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony internetowej, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co powinno się zmienić aby udoskonalić jej kondycję i widzialność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z istotnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych głównych słów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda zastosowania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Mieroszów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia strony www należy przede wszystkim zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a funkcjonalnością. Klienci, jak również wykonawcy, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na oprawie projektu www. Użytkownik, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć dylematu z określeniem do czego odnosi się witryna www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na stronie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy co więcej skupiają się na poprawności wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji portalu, ale również i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych usług. A więc w przypadku gdy odnosisz przeczucie, że Państwa witryna www nie działa właściwie, to przyszedł dobry moment, by się z nami skontaktować. Dokonamy dla was darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w wynikach wyszukiwania Google. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przystąpić do działania. Nierzadko konieczny jest generalny remont, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już własną stronę (bądź strony) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Z reguły okresowo zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy treści. Bardzo dobrze jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan owa pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga