Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Tyczyn

Obszar usług: Tyczyn - powiat rzeszowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy solidne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych metod, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich rąk produkt wydajniejszy od innych, więc przedstawiamy profesjonalne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza usługa była stale odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu www polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się poprawnie na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony omawiana jest już w początkowym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po ukończeniu przygotowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się bardzo szybko w Google z uwagi na fakt iż są wykonywane solidnie i zgłaszane zaraz po uruchomieniu usługi do indeksacji Google przy pomocy mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas strona internetowa jest w każdym calu dostosowana do tematyki branży i grupy finalnej, pod jaką jest tworzona. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami tajemnic. To owocna mieszanka wiedzy, z jaką możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Tyczyn

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów i jakości wizytówki stron www. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od mnóstwa aspektów. Te najważniejsze z nich opracowaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu, z którego zachęcamy skorzystać w celu prostszego i bardziej doprecyzowanego obliczenia ceny wykonania strony www. Portale, które projektujemy, wypełniają w pełni wymogi poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą szczególnie ważną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Umiejętnie wykonana i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to tworzymy zarówno bez wersji CMS. Po wykonaniu usługi otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie spodziewane profity pod postacią: wyświetleń strony, zgromadzeniu nowych partnerów oraz zleceń. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Tyczyn

Czy masz już własną stronę www, której to użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy ustalić gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres działania naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa oraz nie zawsze jest sensowna. Czasami o wiele lepiej zrobić witrynę od podstaw zaoszczędzając czas i środki. Praktycznie wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Częstokroć bywa jednak tak, iż nasza strona najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, dlatego również świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja strony www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy więc do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy strony ważna jest również obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej użytkowość i konkurencyjność. Niezwłocznie namawiamy do kontaktu z nami celem ustalenia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Tyczyn

Podstawą efektu widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest dopilnować tego już w początkowej fazie ich projektowania, tak aby uniknąć na przyszłość niepotrzebnych nakładów pieniężnych. Dość często klienci kontaktują się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją strony internetowej, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należy zmienić aby usprawnić jej efektywność i widoczność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z niezwykle istotnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty oraz artykuły z wykorzystaniem najważniejszych wyrazów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system użycia tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Sprawdź to!Strony www Tyczyn

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia witryny należy przede wszystkim zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a użytecznością. Klienci, a również projektanci, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów zasadniczą rzeczą jest skupienie się na oprawie strony. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć kłopotu z ustaleniem o czym jest witryna www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy poza tym koncentrują się na rzetelność wykonania od strony technicznej, aby dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej i prawidłowej optymalizacji portalu, lecz i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych kompetencji. Gdy odnosisz wrażenie, że Twoja strona nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł dobry moment, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla Państwa usługę darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wyszukiwarkach. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu zacząć działania. Nierzadko jednak potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w sieci i nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły regularnie zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, fotografii czy treści. Racjonalnie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie. Tak więc do oferowanych przez nas usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


A zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga