Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Sokołów Małopolski

Obszar usług: Sokołów Małopolski - powiat rzeszowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych metod, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w Internecie. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi klienci otrzymywali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc proponujemy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza propozycja była systematycznie dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkownika online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony www polegająca na zakodowaniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się dobrze na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po skończeniu przygotowana jest już do następnego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się błyskawicznie w Google z uwagi na fakt iż są wykonywane poprawnie oraz zgłaszane zaraz po ukończeniu witryny do indeksu Google na podstawie mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim calu przystosowana do niuansów działalności oraz grupy końcowej, dla jakiej jest opracowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami zagadek. To owocna kompozycja wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Sokołów Małopolski

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod względem kosztów i jakości wizytówki stron. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od bardzo wielu aspektów. Podstawowe z nich wymieniliśmy w formie zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego zachęcamy skorzystać w celu prostszego i bardziej precyzyjnego oszacowania wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które tworzymy, spełniają w pełni wymagania prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezwykle znaczącą pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Przemyślanie zakodowana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy również bez wersji edycją treści strony. Po ukończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty i oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa spodziewane korzyści pod postacią: większych wyświetleń strony, sprowadzeniu dodatkowych klientów oraz zleceń. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Sokołów Małopolski

Czy dysponujesz już swoją stronę www, której to użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy dokonać analizy gdzie jest przyczyna takiej sytuacji. W zakres naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna oraz nie zawsze ma sens. Czasami lepiej zrobić stronę www od zera zachowując czas oraz środki finansowe. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Zwykle jest jednak tak, iż nasza witryna zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, dlatego dodatkowo wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa witryn może okazać się nieekonomiczna. Zatem zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia szczegółów. Oprócz modernizacji i naprawy strony www istotna jest również obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej efektywność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Sokołów Małopolski

Warunkiem efektywnej widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zatroszczy się o to już w początkowej fazie jej projektowania, tak aby zapobiec na przyszłość zbędnych kosztów. Bardzo często kontrahenci kontaktują się z problemami słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwarki. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania strony www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należałoby zmienić aby podciągnąć jej efektywność oraz widoczność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, a zarazem jednym z istotnych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych wyrazów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda wykorzystania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Sokołów Małopolski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia portalu warto przede wszystkim zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem witryny, a używalnością. Klienci, a ponadto projektanci, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną sprawą jest skupienie się na wyglądzie portalu. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć kłopotów z ustaleniem czego dotyczy witryna www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy oprócz tego skupiają się na rzetelność wykonania od strony technicznej, aby dana witryna pojawiła się wysoko w wyszukiwarce opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji strony, lecz i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszej oferty. Jeśli odnosisz odczucie, że Twoja strona www nie działa właściwie, to przyszedł idealny okres, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach wyszukiwania Google. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was przedsięwziąć działania. Często jednak konieczny jest generalny remont, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w internecie i nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego ciągle zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy treści. Rozsądnie jest też regularnie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony www. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga