Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Boguchwała

Obszar usług: Boguchwała - powiat rzeszowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w sieci. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza propozycja była permanentnie udoskonalana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy pokazać na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu www polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się poprawnie na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już na wczesnym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli strona po ukończeniu przystosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wdrażane fachowo i zgłaszane tuż po ukończeniu projektu do indeksacji Google przy pomocy mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas strona jest w każdym calu przystosowana do sektora biznesu i grupy końcowej, dla której jest programowana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami tajemnic. To efektywna kombinacja wiedzy, z którą chcielibyśmy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Boguchwała

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod względem kosztów oraz jakości portale. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od dużo aspektów. Najistotniejsze z nich wyszczególniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu, z którego można skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego wyliczenia wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy, wypełniają w pełni zasady zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą wielce istotną pod kątem widzenia Google. Poprawnie stworzona i zoptymalizowana witryna ma spore znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to programujemy również bez wersji edytowalnej. Po skończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty i profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa dodatkowe profity w postaci: wyświetleń, pozyskaniu większej ilości partnerów oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Boguchwała

Czy użytkujesz już swą stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się odkryć gdzie leży przyczyna problemu. W obszar naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania i nie zawsze jest warta. Czasami o wiele prościej zrobić portal od zera przyoszczędzając czas oraz pieniądze. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Zwykle jest jednak tak, iż nasza witryna się po prostu zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, dlatego też oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa witryny może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony celem omówienia szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy portalu ważna jest też obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej efektywność i konkurencyjność. Niezwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Boguchwała

Fundamentem efektu widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już w pierwszej fazie ich projektowania, aby zapobiec w przyszłości następnych kosztów. Wielokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją strony, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co powinno się zmienić aby polepszyć jej efektywność i pozycję w Google. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z najważniejszych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych strategicznych słów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda zastosowania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Boguchwała

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia strony internetowej warto przede wszystkim zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej stroną wizualną, a łatwością w obsłudze. Klienci, ale również sami wykonawcy, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów kluczową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć dylematów z ustaleniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na stronie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy oprócz tego skupiają się na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji portalu www, lecz i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszej oferty. A więc w przypadku gdy masz przeczucie, że Państwa strona www nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł stosowny moment, by skorzystać z naszej oferty. Przeprowadzimy dla was usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w Google. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was przedsięwziąć działania. Nierzadko konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci i nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Do tego ciągle zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy treści. Stosownie jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga